Czym jest siatka cięto ciągniona i gdzie się ją wykorzystuje?

Siatki cięto-ciągnione zaliczają się do tego typu produktów, w których procesie nie powstają żadne odpady. Ich charakterystyką jest równe rozmieszczenie odstępów ponacinanych i rozciągniętych części blachy. Jest to bardzo wydajny produkt, gdyż z 1 metra surowca uzyskuje się do trzech metrów towaru sprzedażowego. Sam materiał, z którego wykonuje się ten produkt, gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Dzięki trójwymiarowości siatka uzyskuje szeroki zakres zastosowania. Co ciekawe w zależności od kąta patrzenia jej wygląd ulega zmianie.

Trwałość i urok niepowtarzalnych aranżacji

Siatki cięto-ciągnione, które znajdują się w ofercie firmy pod adresem: http://gozbet.pl/linia-do-produkcji-siatki-cieto-ciagnionej/, świetnie nadają się jako obiekty architektury zewnętrznej. Poza tym wykorzystuje się je do wyposażenia wnętrz, jako elementy ochronne i przedmioty aranżacyjne. Występują też w charakterze okładzin ściennych i meblowych. A także jako sufity podwieszane. Produkty tego typu są wytwarzane z nierdzewnej stali, aluminium lub stali czarnej. To gwarantuje ich wytrzymałość i związany z tym długi okres użytkowania.

Inspiracja dla architektów

Siatki cięto-ciągnione wykorzystuje się do nowoczesnych aranżacji. Projektuje się z nich designerskie meble oraz ekstrawaganckie kompozycje sklepowych przestrzeni. Gdy są połączone z odpowiednimi materiałami, stanowią atrakcyjną strukturę. Poza tym siatki tego typu ciągle inspirują architektów do powstawania nowych ciekawych projektów. Są kanwą dla wzornictwa urbanistycznego, wprowadzającego niepowtarzalny urok z zaskakującą grą cienia i światła.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + 1 =