Dlaczego perfumetki okazują się być bardziej opłacalnym zakupem niż całe fiolki perfum?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zapach to wyznacznik osobowości. Upodobania do konkretnych perfum, obrazują podstawowe cechy charakteru i temperamentu, a nawet nastroju. Mają moc kreowania wizerunku człowieka, dlatego warto jest odnaleźć swój ulubiony.

Duża fiolka czy perfumetka? 

Zakup perfum to z reguły spory wydatek, który może znacznie uszczuplić domowy budżet. Ale co zrobić, kiedy tak bardzo zafascynował nas nowy zapach w drogerii, a nie chcemy stracić na niego fortuny? 

Różnica w portfelu?

Idealnym rozwiązaniem są zamienniki perfum, które niemal perfekcyjnie odzwierciedlają oryginały. Właściwie są nie do odróżnienia, ponieważ zawierają prawie identyczne kompozycje zapachowe. Pozwalają czuć się elegancko i szykownie za niewielkie pieniądze. 

Coś  unikalnego tylko dla siebie

Zamienniki takie mają też inne zalety. Dają możliwość eksperymentowania z perfumami różnych marek i  poszukiwania nowych „perełek”. Łatwiej można odkryć swoje prawdziwe upodobania przed zakupem drogiego, oryginalnego zapachu i uniknąć rozczarowania. 

Praktyczne pachnące buteleczki

Za lepszą opłacalnością zamienników przemawia fakt, że pakowane są do małych pojemników tzw. perfumetek, które idealnie mieszczą się w torebce czy kosmetyczce. Można nawet nosić kilka zapachów razem i wybierać w zależności od nastroju. Nie trzeba czekać, aż cała duża fiolka się skończy, aby wypróbować następny zapach. 

Markowe perfumy to synonim bogactwa, szyku i klasy. Niestety nie każdego na nie stać. Może przed podjęciem decyzji zakupowej warto poszaleć z ich zapachowymi odpowiednikami. Może uda się odkryć coś, czego wcześniej o sobie nie wiedzieliśmy? Może poznamy swoje skłonności na nowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie pyszności przygotować na urodziny dziecka?
Jakie pyszności przygotować na urodziny dziecka?
Przyjęcie urodzinowe jest wielkim wydarzeniem w życiu dziecka, dlatego dorośli starają się o odpowiednią jego oprawę. Wiąże się to z […]
Skuteczne odżywki dla sportowców – jakie wybrać?
Skuteczne odżywki dla sportowców – jakie wybrać?
Budowa masy mięśniowej to proces znacznie bardziej złożony i skomplikowany, niż nam się czasami wydaje. Wbrew obiegowej opinii, same treningi […]
Z jakich materiałów wykonuje się zadaszenia tarasów?
Z jakich materiałów wykonuje się zadaszenia tarasów?
Zadaszenia to doskonały sposób na dodanie cienia i komfortu na taras lub balkon. Zadaszenie może być wykonane z różnych materiałów, […]