Dlaczego perfumetki okazują się być bardziej opłacalnym zakupem niż całe fiolki perfum?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zapach to wyznacznik osobowości. Upodobania do konkretnych perfum, obrazują podstawowe cechy charakteru i temperamentu, a nawet nastroju. Mają moc kreowania wizerunku człowieka, dlatego warto jest odnaleźć swój ulubiony.

Duża fiolka czy perfumetka? 

Zakup perfum to z reguły spory wydatek, który może znacznie uszczuplić domowy budżet. Ale co zrobić, kiedy tak bardzo zafascynował nas nowy zapach w drogerii, a nie chcemy stracić na niego fortuny? 

Różnica w portfelu?

Idealnym rozwiązaniem są zamienniki perfum, które niemal perfekcyjnie odzwierciedlają oryginały. Właściwie są nie do odróżnienia, ponieważ zawierają prawie identyczne kompozycje zapachowe. Pozwalają czuć się elegancko i szykownie za niewielkie pieniądze. 

Coś  unikalnego tylko dla siebie

Zamienniki takie mają też inne zalety. Dają możliwość eksperymentowania z perfumami różnych marek i  poszukiwania nowych „perełek”. Łatwiej można odkryć swoje prawdziwe upodobania przed zakupem drogiego, oryginalnego zapachu i uniknąć rozczarowania. 

Praktyczne pachnące buteleczki

Za lepszą opłacalnością zamienników przemawia fakt, że pakowane są do małych pojemników tzw. perfumetek, które idealnie mieszczą się w torebce czy kosmetyczce. Można nawet nosić kilka zapachów razem i wybierać w zależności od nastroju. Nie trzeba czekać, aż cała duża fiolka się skończy, aby wypróbować następny zapach. 

Markowe perfumy to synonim bogactwa, szyku i klasy. Niestety nie każdego na nie stać. Może przed podjęciem decyzji zakupowej warto poszaleć z ich zapachowymi odpowiednikami. Może uda się odkryć coś, czego wcześniej o sobie nie wiedzieliśmy? Może poznamy swoje skłonności na nowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ubrania lniane – jakie mają zalety?
Ubrania lniane – jakie mają zalety?
Len to naturalny materiał, dzięki czemu jest bardzo wygodny w kontakcie ze skórą. Jest również hipoalergiczny i odpowiedni dla wrażliwej […]
Trening biegowy – standardowe wyposażenie do tego potrzebne
Trening biegowy – standardowe wyposażenie do tego potrzebne
Mówiąc o treningu możemy mieć na myśli różne formy aktywności fizycznej. Jedni wybierają siłownię i ćwiczenia siłowe, inni hale i […]
Budowa domu od podstaw – jak wybrać odpowiednią działkę?
Budowa domu od podstaw – jak wybrać odpowiednią działkę?
Każda młoda rodzina na początku swojego funkcjonowania musi zapewnić sobie przestrzeń do życia najmniejszymi kosztami. W związku z tym często […]