Gdzie najlepiej wypożyczyć sprzęt medyczny?

W sytuacjach związanych z rekonwalescencją, po przebytych urazach lub w trakcie dłuższej terapii, konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu medycznego. Nie trzeba od razu takiego wyposażenia kupować, mamy jeszcze możliwość wypożyczenia sprzętu na dogodny okres czasu.

Dobry sprzęt medyczny – wypożyczalnia

Wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego umożliwia codzienną opiekę w domowych warunkach. Profesjonalny sprzęt medyczny powinien być dokładnie dopasowany do potrzeb użytkownika. MediStuff zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji – zabiegi rehabilitacyjne wykonywane przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz wypożyczalnię specjalistycznego sprzętu medycznego. Terapeuci realizują rehabilitację pacjentów w zakresie masażu, dolegliwości reumatycznych, pracują również z osobami po udarze mózgu i złamaniach. Oferowany w MediStuff sprzęt medyczny (http://medistuff.pl/wypozyczalnia) uwzględnia indywidualne potrzeby każdej osoby chorej czy będącej w okresie rekonwalescencji. Najczęściej poszukiwane są elektryczne łóżka rehabilitacyjne – umożliwiające wygodne sterowanie, wraz z bezpieczną i komfortową konstrukcją. Codzienną opiekę ułatwiają również regulowane wózki ortopedyczne oraz sterowane podnośniki. W sprzęcie rehabilitacyjnym znajdziemy dużo elementów przystosowanych do regulowania oraz niezbędnych modyfikacji, aby zapewnić jak największy komfort osobie chorej. W wypożyczalni dostępne są także przeciwodleżynowe materace, stoliki przyłóżkowe oraz krzesła toaletowe.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 6 =