Reklama na tablicach LED – jak zrobić to skutecznie?

Tablice ledowe na reklamy są coraz bardziej popularnym środkiem stosowanym w branży reklamowej. Jednak mimo widocznych i szybkich efektów, dzięki użyciu najnowszych technologii, nie każdy potrafi odpowiednio skutecznie się z nimi obchodzić. Billboardy oparte na systemie LED znane są głównie z niezwykłej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperaturowe i pogodowe. Oprócz tego, zbudowane są w taki sposób, aby wyświetlający się obraz charakteryzował się jak największą jasnością oraz precyzyjnością – powoduje to, iż efekt wizualny zauważalny jest nawet z większych odległości. Swoją rolę idealnie spełniają jako produkty użytkowane podczas konferencji czy szkoleń oraz zdają egzamin w trakcie dużych imprez sportowych czy kulturowych ( w formie telebimów czy dużych wyświetlaczy).

Aby stworzyć skuteczną reklamę na tablicach LED, trzeba przede wszystkim mieć świadomość możliwości tego systemu. A zatem, kupujący taką reklamę powinien zdawać sobie sprawę z niezmiernych możliwości konfiguracji oraz modyfikacji takich ekranów. Reklama wyświetlona na tablicy LED może mieć formę małej lub dużej animacji, określonej grafiki czy wyrazistego hasła. Możliwe jest również nadawanie na żywo oraz wyświetlanie stworzonych przez nas czy daną agencję filmów reklamowych. Poza tym, dzięki opcji podłączenia ekranu do sieci, jest on w stanie wyświetlać aktualną godzinę, datę, temperaturę panującą na dworze czy aktualny stan pogody. Skuteczna reklama na tablicy LED musi być przede wszystkim precyzyjna, widoczna i oryginalna. Pokazana w sposób taki, który pozwoli na zapamiętanie jej przez przechodnia czy kierowcę.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 5 =