Profesjonalne kamery – jakie modele rządzą na rynku?

Szpiegowanie od kilku lat jest niebywale powszechne, dlatego też nie ma się, co dziwić temu, że na rynku systematycznie pojawiają się różnego rodzaju innowacyjne, niebywale profesjonalne kamery szpiegowskie, dzięki którym szpiegowanie stało się bardzo łatwe. Jaki jest najlepszy obecnie sprzęt do szpiegowania?

Fotopułapki

Fotopułapki to profesjonalne kamery do podglądu terenów na zewnątrz. Bardzo wytrzymałe, wodoszczelne oraz odporne, są w stanie funkcjonować w ciężkich warunkach powietrznych w gąszczu, na elewacji budynku czy w każdym miejscu bez obaw o ich stan. Urządzenia te bardzo dobrze sprawdzają się w ochronie mienia przed budynkiem, garażem czy np. przy składzie drewna w środku lasu. Technika pozwoli łączyć się z nimi za pomocą platformy GSM oraz wskazówek SMS w każdym zakątku świata. Fotopułapka rejestruje obraz oraz głos, i również może robić zdjęcia oraz przesyłać je automatycznie na telefon. Ważną funkcją tego urządzenia jest możliwość nagrywania dopiero w czasie wykrycia ruchu, co pozwoli oszczędzać zasilanie oraz dzięki temu funkcjonować choćby parę tygodni bez konieczności ładowania fotopułapki. Prócz tego większość tego rodzaju sprzętu pozwoli zabezpieczyć go kodem PIN oraz umieszczać na nagraniach stempel daty, co stanowi świetny dowód w sądzie.

Dyktafony szpiegowskie

Zapewniają dyskretne nagrywanie dzięki minimalnym kształtom oraz ukryciu w przedmiotach domowego użytku. Mają mnóstwo rozwiniętych funkcji zapewniających rejestr dźwięków w ciężkich warunkach, jak np. filtracja szmerów. Dzięki kolejnym procesom jak aktywacja rejestrowania dźwięków, wydłużają swój czas działania.

Artykuł napisany we współpracy z Enexus – sklepem fotopułapki i kamery szpiegowskie oferującym.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − cztery =