Dlaczego biura powinny być zaopatrzone w dystrybutor wody?

Spożywanie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Często jednak o tym zapominamy, co przekłada się nie tylko na nasze samopoczucie, ale też wydajność. Dystrybutor wody do biura może znacząco wpłynąć na samopoczucie pracowników, a co za tym idzie – na komfort ich pracy. Dźwiganie ze sobą ciężkich butelek, czy zaspokajanie pragnienia kawą i herbatą jest o wiele gorszym rozwiązaniem; przede wszystkim, niesie ze sobą o wiele mniejszą skuteczność. Dużo łatwiej jest pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, gdy w zasięgu naszego wzroku znajduje się dystrybutor, w którym woda jest czysta i smaczna.

Jaką wodę możemy uzyskać z dystrybutora?

Pierwszym i podstawowym wymogiem wody dostępnej w biurze powinna być przede wszystkim funkcjonalność: pracownicy nie będą korzystać z napoju o złym smaku lub niewiadomym pochodzeniu. Warto zatem zadbać o sprawdzonego dostawcę. Nie trzeba również ograniczać się tylko do zwykłej wody mineralnej; w zależności od urządzenia, można uzyskać wodę gazowaną, a nawet wrzątek pozwalający przygotować herbatę. Pewną nowością są filtry pozwalające na uzyskanie wody alkalicznej, która ma szereg właściwości zdrowotnych i z pewnością ucieszy wszystkich pracowników w biurze. 

Biuro a woda źródlana

Chcąc zapewnić swoim pracownikom odpowiednią dla ich potrzeb wodę, najlepiej nawiązać współpracę z dystrybutorami wody źródlanej. Woda mineralna, choć posiada dwa razy więcej korzystnych dla zdrowia składników, nie nadaje się chociażby dla kobiet w ciąży, czy osób cierpiących na osteoporozę. Woda źródlana sprawdza się też znacznie lepiej wówczas, gdy chcemy przygotować wrzątek. Jest to z pewnością lepszy wybór od przegotowanej kranówki, która w wielu miejscach w Polsce pozostawia wiele do życzenia.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =