O czym pamiętać przy wyborze karmy dla psa?

Przy wyborze karmy dla psów ważne jest, aby wziąć pod uwagę składniki. Podczas gdy większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, ile białka i tłuszczu powinien dostawać ich pies, mogą nie być świadomi, które białka i tłuszcze są najlepsze dla ich pupila.

Zadaj sobie pytanie, czego chcesz od diety swojego psa

Czy chcesz, aby żył dłużej, był zdrowy czy po prostu dobrze wyglądał? Czy jest on psem pracującym, którego praca jest ważna? Wtedy możesz chcieć karmy premium, która zawiera więcej białka i tłuszczu. Ale jeśli szukasz czegoś, co uchroni go przed chorobą, to tańsza marka będzie w sam raz. Jeśli szukasz odpowiedniej karmy, sprawdź stronę https://animalo.pl/product-category/psy/karma/karmy-wg-producenta/dolina-noteci-pies/.

Spójrz na listę składników

Powinna zawierać głównie mięso, a tylko jeden lub dwa składniki wymienione przed nim (takie jak mączka z kurczaka). Wiele marek zawiera kukurydzę i soję w swoich karmach, które są używane jako wypełniacze i tanie źródła białka. Należy unikać tych składników, ponieważ mogą one powodować alergie u psów. Niektóre marki zawierają również ziarna, takie jak pszenica i jęczmień, które mają gluten, który może podrażniać układ pokarmowy psa.

Oprócz mięsa, szukaj innych zdrowych składników w marce karmy dla psów. Powinna zawierać jakiś rodzaj warzyw, takich jak marchewki lub słodkie ziemniaki. Te pokarmy są dobrym źródłem błonnika, który może pomóc w zapobieganiu zaparciom. Ważne jest, aby zapewnić, że twój pies dostaje wystarczającą ilość witamin i minerałów w swojej diecie.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + dziewięć =