Trendy w aranżowaniu salonu

Aktualne trendy w aranżacji wnętrz są bardzo obszerne. Oczywiście, na pierwszy plan wysuwa się nowoczesna i minimalistyczna stylistyka, lecz dużą rolę na tym modnym poletku odgrywa również styl nowojorski czy rustykalny. W dodatku, coraz powszechniej też konsumenci stawiają na wyważone łączenie poszczególnych estetyk ze sobą oraz odważne kombinacje. Te pozwalają im wyróżnić się na tle innych i stworzyć aranżację wnętrz tryskającą powiewem świeżości. Trendy trendami, jednak jakie meble są obecnie największym szałem zakupowym i must-have konsumentów?

Na jakie meble oraz produkty wykończeniowe postawić?

Jednym z czołowych wyborów są wszelkie produkty do salonu. To właśnie tam domownicy spędzają większą część swojego czasu wolnego, toteż najbardziej dbają o to, aby czuć się w tymże pomieszczeniu komfortowo i bezpiecznie. Tam też sprawdzą się zatem fotele w stylu nowojorskim, które zadbają o klasyczną formę wystroju nacechowaną większą ilością dekoracji i ozdób – zwiększających nie tylko estetykę, ale i elegancję wnętrza. W dodatku, trzeba zaznaczyć, iż styl nowojorski jest ponadczasowy i sprawdzi się w większości współczesnych domów.

W małych mieszkaniach świetnym rozwiązaniem praktycznym, które w dodatku jest obecnie dużym trendem będą płytki lustrzane. Umieszcza się je – zazwyczaj – na fragmentach ścian, a ich zadaniem jest wizualne powiększenie mieszkania przy jednoczesnym zwiększeniu jego wyrazistości. Takie płytki rozjaśnią każde pomieszczenie, dodadzą mu charakteru, a także wkomponują się do większości aranżacji. Trend ten obecnie jest coraz chętniej wykorzystywany. Przykład takiego dodatku możecie sprawdzić na https://ornali.com/pl/20-plytki-lustrzane.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =