Kanapy pokojowe z funkcją spania, czy bez ?

Jednym z podstawowych mebli, w której wyposażony jest każdy pokój dzienny jest kanapa. Kanapy pokojowe są dostępne w różnych modelach, które różnią się od siebie między innymi wielkością, rodzajem wykończenia, materiałem wykończeniowym, kolorem, wzorem czy też funkcjami. Niektóre kanapy można bez trudu rozłożyć, aby mieć dodatkowe miejsce do spania dla gości. Ale nie tylko. Takie rozkładane kanapy świetnie sprawdzą się też w mieszkaniach typu kawalerka, gdzie w pokoju dziennym trzeba zorganizować jadalnie, sypialnie i salon.

Dlaczego warto kupić kanapę z funkcją spania?

Wbrew pozorom takie kanapy wcale nie są brzydsze czy większe on modeli nie rozkładanych. Jedyna różnica jest w cenie, ponieważ model z funkcją spania będzie droższy niż taki sam model kanapy bez funkcji rozkładania. Ale taki mebel przyda się przede wszystkim osobom, które mają małe mieszkanie i liczy się każda przestrzeń.

Rozkładana kanapa może być dodatkowym miejscem noclegowym dla gości, jeśli w domu nie ma pokoju gościnnego. Albo może być też znakomitym zastępstwem dla głównej sypialni, jeśli mieszkanie jest tylko jednopokojowe i nie da się w nim zrobić np. antresoli na łóżko. Niestety minusem takiego rozwiązania jest szybsze zużywanie się kanapy, ponieważ nie tylko regularnie się ją ugniata siedząc na niej, ale też dolna część, rozkładana, również szybciej się zużyje, ponieważ nie jest przeznaczona do codziennego użytkowania w zastępstwie łóżka. Ale na pewno jest to jedno z najlepszych wielofunkcyjnych rozwiązań jakie można znaleźć dla domu.

W meblowych sklepach online na pewno znajdziesz kanapę swoich marzeń w atrakcyjnej cenie.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =