O jakich elementach należy pamiętać przy aranżacji określonego wnętrza?

Pomysłów na aranżacje wnętrza jest mniej więcej tyle, ile osób urządzających mieszkania oraz domy. Często staramy się być oryginalni, niepowtarzalni, ale efekt jest taki, że nasz dom wygląda jak 28 strona katalogu popularnej sieciówki z meblami. Chcąc uniknąć sztampowego rezultatu podczas projektowania wnętrza, możemy postawić na ciekawe elementy, które uzupełnią budżetową wersję stolarki. Jeśli tylko pozwalają nam na to finanse, zainwestujmy w designerskie fotele, konsole lub lampy, które wpisują się w odpowiednią stylistykę. Na pewno dodadzą one powiewu luksusu, jednak pamiętajmy, że wydając niewielkie pieniądze na pozornie nieistotne akcesoria również mamy możliwość stworzenia doskonałej aranżacji. 

Drobiazgi, które potrafią wiele zmienić

Zwykłą komodę za 200zł możemy całkowicie zmodyfikować, kupując puszkę farby oraz oryginalne uchwyty do mebli, które znajdziemy pod adresem internetowym http://www.elwi.pl/produkty/7/uchwyty-i-galki-meblowe.html. Taki niewielki gadżet pozwoli nam odświeżyć lub stworzyć zupełnie nową aranżację przy minimalnym nakładzie finansowym. Wymieniając we frontach kuchennych stare relingi na nowoczesne, minimalistyczne uchwyty i dodając kilka elementów ozdobnych, uzyskamy piękne, nowe wnętrze. To samo może dotyczyć szafki RTV w salonie, czy też stolików nocnych w naszej sypialni. Stawiając na nieco odważniejsze modele gałek w kształcie złotych skarabeuszy bądź delikatnych posrebrzanych piór, otrzymamy niepowtarzalne egzemplarze mebli, których będą zazdrościć wszyscy odwiedzający nas goście.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + czternaście =