Małe dekoracje, duży efekt

Często mimo starannego wyboru poszczególnych elementów aranżacji w postaci stolarki meblowej, kanap lub foteli, w naszym wnętrzu czegoś brakuje. Puste ściany, niedostatek drobnych bibelotów i ramek z osobistymi zdjęciami powoduje pewien rodzaj pustki, dając wrażenie pozbawionej ciepła i rodzinnej atmosfery muzealnej przestrzeni. Chcąc zmienić ten nieprzyjemny stan, wystarczy zajrzeć na takie strony jak https://sklep.zielonafabryka.pl/, gdzie kupimy mnóstwo stylowych dekoracji. Znajdziemy tam wszystko, począwszy od akcesoriów tekstylnych po piękne pachnące świece, które wprowadzą do mieszkania miły, przyjazny klimat.

Kilka pomysłów, jak ożywić monochromatyczną, nowoczesną przestrzeń

Minimalizm, który możemy spotkać w przypadku wnętrz wpisujących się w najnowsze trendy lubi odrobinę kontrowersyjne, designersie dodatki. Białe ściany i szare tkaniny w bardzo przyjemny sposób ożywią zielone dekoracje ścienne z chrobotka reniferowego, wielobarwne obrazy lub lustra w nietypowych ramach, które możemy kupić na https://sklep.zielonafabryka.pl/dekoracje/dekoracje-scienne. Przydadzą się także świeże kwiaty, a w związku z tym potrzebować będziemy niebanalnych wazonów. Stawiając na szklane modele, wybierzmy żywszą barwę ciętych roślin. 

Jeśli natomiast wolimy pastelową kamionkę, dobrze sprawdzą się delikatne białe oraz kremowe róże i tulipany. Nowoczesną aranżację ładnie uzupełnią rodzinne zdjęcia. Chcąc uniknąć zamętu, fotografie wydrukujmy w sepii po czym umieśćmy je w bardzo modnych złotych, ewentualnie miedzianych ramkach.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =