Jakie pyszności przygotować na urodziny dziecka?

Przyjęcie urodzinowe jest wielkim wydarzeniem w życiu dziecka, dlatego dorośli starają się o odpowiednią jego oprawę. Wiąże się to z przygotowaniem ozdób, zestawu zabaw oraz smacznych przekąsek. Powinny być zdrowe, zróżnicowane smakowo, a przede wszystkim estetycznie podane, by zachęcić do jedzenia i te dzieci, które są niejadkami. Można podać ozdobne kanapeczki, kolorowe koreczki, mini burgery czy pizzę.

Różnorodne desery

Poza wytrawnymi przekąskami urodziny dziecka nie mogą obyć się bez deserów. Nie muszą one zawierać dużej ilości cukru, można przygotować i takie, które są zdrowe, zawierające dużą ilość owoców. Poza tortem, który pełni główną rolę podczas imprezy warto przygotować lody, ponieważ uwielbiają je wszystkie dzieci. Do ich podania najlepiej nadają się specjalne pucharki do lodów, w których przy pomocy owoców, bitej śmietany i posypek można stworzyć piękny, smaczny deser, będący jednocześnie wspaniałą atrakcją. Świetnie sprawdzą się też drobne ciasteczka, rogaliki, czy batony zrobione z orzechów i suszonych owoców. Poza tym warto przygotować niewielkie galaretki z owocami, w różnych kształtach

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 5 =