Dlaczego w dobie telefonów nadal warto nosić zegarki?

Wysoka funkcjonalność

Telefony są bardzo ograniczone pod względem precyzji i jakości. Ekrany pękają niezmiernie łatwo, a nawet niewielka kropla wody może spowodować, że smartfon nadaje się do wyrzucenia. Zegarki Orient cechują się niezawodnością i wytrzymałością niespotykaną w codziennym sprzęcie elektronicznym. Dzięki zastosowaniu szkła mineralnego są wysoce odporne na zarysowania i zbicia. Potrafią również operować pod wodą bez żadnych problemów. Nawet słoń nie jest w stanie rozdeptać najwyższej jakości szkła. Metale szlachetne z najwyższej półki zamykają mechanizm w jednolitą całość.

Elektroniczne nie zawsze oznacza lepsze. Wiele komórek wymaga ładowania nawet co 12 godzin. W tym czasie jesteśmy długo przywiązani kablem do gniazdka bądź nieporęcznego PowerBanka. Baterie w zegarkach potrafią działać miesiącami, a niektóre nawet i bez nich. Mechaniczne modele napędzane są ruchem ciała, co pozwala im na nieprzerwaną pracę przez lata. Raz ustawione będą pokazywały dokładną godzinę niezależnie od poziomu naładowania.

Wykwintność i styl

Oprócz funkcjonalności, zegarki Orient są nieodłącznym elementem eleganckiej biżuterii. W odróżnieniu od telefonów są one mile postrzegane na uroczystych spotkaniach. Idealnie pasują do garnituru, czy szykownej koszuli. Dzięki oryginalnemu designowi szybko przykuwają wzrok i wywołują podziw wśród obecnych. Dodają nam powagi i profesjonalizmu na spotkaniach biznesowych, co może stanowczo wpłynąć na nasze pierwsze wrażenie. Są to atuty, których nie da nam żaden smartfon, ani aplikacja. 

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × jeden =