Co sprezentować maluchowi z okazji Dnia Dziecka?

Dzień Dziecka to niezwykłe święto, które od każdego rodzica wymaga swoistej gimnastyki w poszukiwaniu idealnego upominku. Maleństwa z pewnością uszczęśliwi przyjemna w dotyku maskotka, karuzela lub kreatywna zabawka, jednak ze starszakami bywa już trudniej. Na jakie akcesoria warto zwrócić swoją uwagę w tym roku i które z nich są obecnie najpopularniejsze?

Zabawki, wycieczka, a może po prostu czas razem?

Coraz więcej rodziców odchodzi od tradycyjnego wręczania podarunków, urządzając tego dnia wspólny wypad za miasto lub kreatywne gry rodzinne. Jeżeli jednak chcemy sprezentować maluchowi konkretny upominek, warto zainwestować w dobrej jakości zabawkę, taką jak gra planszowa, wymagające skupienia puzzle, czy klocki, dopasowane swoim poziomem do wieku. W przypadku, gdy nie mamy pewności, jaki zestaw byłby najlepszy dla malucha, w ramach przygotowań śmiało można odwiedzić z nim sklep z klockami dla dzieci, w którym to pociecha będzie mogła samodzielnie wybrać swój wymarzony komplet. Zgodnie z panującą od wielu lat swoistą tradycją, do najpopularniejszych należą obecnie klocki z motywem przewodnim superbohaterów z uniwersum Marvela oraz statki powietrzne rodem z Gwiezdnych Wojen. W przypadku dziewczynek najlepszym wyborem mogą okazać się klocki z kawiarnią z serialu “Przyjaciele”, ZOO lub zamek księżniczek, a dla najmłodszych drewniane konstrukcje z kolorowymi elementami. Niezależnie od decyzji, klocki świetnie sprawdzają się jako prezent z okazji Dnia Dziecka, umożliwiając wspólną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 11 =