Jak odnaleźć siebie? – warsztaty rozwojowe dla kobiet

Nie ma lepszego czasu na zmianę swojego życia niż teraz. Świat się zmienił i to od nas zależy, czy będziemy się dostosowywać, rosnąć i rozwijać, aby sprostać wymaganiom naszej nowej rzeczywistości. Oferujemy warsztaty dla kobiet, które chcą odkryć swój pełny potencjał, żyć w wolności i szczęściu.

Kto skorzysta z tego warsztatu?

Kobiety, które czują się zagubione i zdezorientowane w sobie. Kobiety, które nie są pewne czego chcą od życia i jak to osiągnąć. Kobiety, które straciły pasję do swojej pracy i kariery. Kobiety, które nie wiedzą, co chcą zrobić ze swoim życiem. Kobiety, które straciły poczucie własnego ja, które czują się puste w środku i boją się samotności. Kobiety, które boją się podejmować ryzyko i decyzje, bo boją się porażki lub odrzucenia.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Pierwsza sesja będzie wprowadzeniem, podczas którego zadam pytania dotyczące Twojej obecnej sytuacji, pochodzenia, historii rodziny, wykształcenia etc. Następnie na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji stworzę dla Ciebie plan gry, dzięki któremu osiągniemy rezultaty szybciej niż się spodziewasz! Aby dać Ci wyobrażenie o tym, co będziemy razem robić: Stworzymy razem tablicę wizji ze zdjęciami, które reprezentują to, czego chcesz od życia, jak również afirmacje, które pomogą Ci pozostać skupionym na swoich celach! Po stworzeniu naszych tablic wizji omówimy, jak osiągnąć swoje cele. Pomogę Ci wymyślić plan działania, w tym małe kroki, które możesz podjąć każdego dnia, aby zbliżyć się do swojego celu!

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 3 =