Jak zachwycać pięknym spojrzeniem?

Kobiety mają wiele możliwości podkreślenia swojego spojrzenia. Niemalże w każdej drogerii znajdziemy mnóstwo kolorowych kosmetyków przeznaczonych do malowania oczu. Mnogość barwnych cieni oraz tuszy może przyprawić nas o ból głowy. Jednak tak naprawdę mało która kobieta potrafi prawidłowo używać eyelinera, tak by efekt był powalający. Na szczęście wystarczy jeden mały szczegół w postaci doskonale podkreślonych rzęs, a nasze spojrzenie nabierze wyrazistości i głębi.

Kilka sposobów na zachwycające rzęsy

Najprostszą metodą podkreślenia włosków okalających nasze oczy jest użycie tuszu. Jeśli jednak naturalna oprawa jest bardzo delikatna, maskara nie dam nam odpowiedniego rezultatu. Dużo lepiej sprawdzają się sztuczne kępki lub rzęsy na pasku, które kupimy np. na stronie internetowej https://www.sohe.pl/Sztuczne-rzesy-na-pasku-c1283. Taki niewielki gadżet trzeba zamocować za pomocą specjalnego kleju. Dzięki temu zabiegowi możemy pozwolić sobie na częste zmiany wizerunku doklejając różne modele upiększającego drobiazgu.

Dla pań o zasobniejszym portfelu doskonałą propozycją jest zagęszczenie rzęs u kosmetyczki. Niestety taka usługa nie należy do najtańszych i wymaga częstego powtarzania. Chcąc uzyskać spektakularne efekty tylko na wielkie wyjścia, dużo lepiej sprawdzą się wspomniane włoski na pasku, które wcale nie prezentują się gorzej, niż te przyklejone metodą 1:1 przez profesjonalistkę. Warto pamiętać także o wzmacnianiu swoich naturalnych rzęs odżywkami, ponieważ częste zabiegi mogą je osłabiać.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 16 =