Jak wrócić do formy sprzed ciąży?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Powrót do formy sprzed ciąży to podróż. Wymaga czasu i cierpliwości. Ważne jest to, abyś pozostała pozytywna i skupiona na swoich celach.

Ustal realistyczne cele

Jeśli chcesz wrócić do formy sprzed ciąży, ważne jest, aby wyznaczyć sobie realistyczne cele. Nie bądź dla siebie zbyt surowa. Spróbuj skupić się na małych sukcesach w swojej podróży, zamiast na wielkim obrazie.

Znajdź coś, co kochasz robić

Jeśli znajdziesz coś, co lubisz robić jako część swojej rutyny fitness, łatwiej będzie się tego trzymać. Jeśli masz pasję do biegania lub zajęć z ćwiczeń, to idź na to! Tylko upewnij się, że jakakolwiek aktywność, którą wybierzesz, pasuje dobrze do twojego stylu życia i harmonogramu, tak abyś mogła się jej trzymać przez długi czas.

Podejdź do tego powoli

Nie spiesz się! Powrót do formy po urodzeniu dziecka (zwłaszcza jeśli miałaś nagłe cesarskie cięcie) wymaga czasu. Nie oczekuj rezultatów z dnia na dzień; zamiast tego ciężko pracuj nad tym, aby powoli, ale pewnie dojść do celu, tak abyś osiągnęła swoją wagę i rozmiar.

Jeśli potrzebujesz pomocy w powrocie do formy, to koniecznie odwiedź stronę internetową: http://agnieszkaurbaniak.com.pl/oferta/trening-kobiet-po-ciazy/ i poznaj szczegóły.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy wyborze kosmetyków?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze kosmetyków?
Przemysł kosmetyczny to duża i skomplikowana branża, która ciągle się zmienia. Ciągle wprowadzane są nowe produkty, a starsze są wycofywane. […]
Jak wykonać poprawnie zbrojenie?
Jak wykonać poprawnie zbrojenie?
Każda budowa zaczyna się od fundamentu – jest on najważniejszą gwarancją bezpieczeństwa i stabilności. Aby fundamenty dobrze spełniały swoje zadanie, […]
Skąd można pozyskać potrzebne części motoryzacyjne do swojego samochodu?
Skąd można pozyskać potrzebne części motoryzacyjne do swojego samochodu?
Części samochodowe nie tylko się zużywają, ale ulegają również licznym awariom. Aby użytkować samochód dalej, konieczna jest zwykle wymiana części. […]