Jak wrócić do formy sprzed ciąży?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Powrót do formy sprzed ciąży to podróż. Wymaga czasu i cierpliwości. Ważne jest to, abyś pozostała pozytywna i skupiona na swoich celach.

Ustal realistyczne cele

Jeśli chcesz wrócić do formy sprzed ciąży, ważne jest, aby wyznaczyć sobie realistyczne cele. Nie bądź dla siebie zbyt surowa. Spróbuj skupić się na małych sukcesach w swojej podróży, zamiast na wielkim obrazie.

Znajdź coś, co kochasz robić

Jeśli znajdziesz coś, co lubisz robić jako część swojej rutyny fitness, łatwiej będzie się tego trzymać. Jeśli masz pasję do biegania lub zajęć z ćwiczeń, to idź na to! Tylko upewnij się, że jakakolwiek aktywność, którą wybierzesz, pasuje dobrze do twojego stylu życia i harmonogramu, tak abyś mogła się jej trzymać przez długi czas.

Podejdź do tego powoli

Nie spiesz się! Powrót do formy po urodzeniu dziecka (zwłaszcza jeśli miałaś nagłe cesarskie cięcie) wymaga czasu. Nie oczekuj rezultatów z dnia na dzień; zamiast tego ciężko pracuj nad tym, aby powoli, ale pewnie dojść do celu, tak abyś osiągnęła swoją wagę i rozmiar.

Jeśli potrzebujesz pomocy w powrocie do formy, to koniecznie odwiedź stronę internetową: http://agnieszkaurbaniak.com.pl/oferta/trening-kobiet-po-ciazy/ i poznaj szczegóły.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zatrzymać ciepło w mieszkaniu?
Jak zatrzymać ciepło w mieszkaniu?
W okresie zimowym koszty ogrzewania są znaczącym ciężarem dla budżetu domowego. Duża część ciepła ucieka na zewnątrz budynku. Takimi miejscami, […]
Obróbka cieplna metali – jakie wyroby w ramach niej można uzyskać
Obróbka cieplna metali – jakie wyroby w ramach niej można uzyskać
Metale to materiały, które są powszechnie wykorzystywane do produkcji wielu przedmiotów. Stworzenie z nich konkretnych rzeczy jest możliwe dzięki zaawansowanym […]
Spływ kajakowy – jakie ma korzyści zdrowotne?
Spływ kajakowy – jakie ma korzyści zdrowotne?
Kajakarstwo to świetny sposób, aby wyjść na zewnątrz i cieszyć się wspaniałą przyrodą. Jest to również świetny sposób, aby pozostać […]