Jak nosić biżuterię, aby jak najlepiej ją wyeksponować?

Biżuteria to bez wątpienia ozdoba kobiety w każdym wieku. Minimalistyczna czy ozdobna? Jak ją odpowiednio nosić, jakie kryteria wziąć pod uwagę przy zakupie? W jaki sposób łączyć biżuterię ze stylizacją? Wbrew pozorom wszystkie te czynniki mają ogromny wpływ na ostateczne zestawienie i prezencję biżuterii. Przede wszystkim należy dopasować ją do konkretnego stroju, ale również pory dnia i okazji. Na co dzień najlepiej wybrać klasyczną biżuterię, z jej znalezieniem nie ma najmniejszego problemu. Wybór jest zdecydowanie duży. Od ponadczasowych srebrnych i złotych dodatków, poprzez ceramiczną i syntetyczną aż do do drewnianej. Tak szeroki asortyment pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. 

Piękna, czyli dobrze widoczna?

Wbrew pozorom duży ozdobny naszyjnik wcale nie musi wyglądać lepiej niż drobny wisiorek. Wszystko zależy od tego, jak wygląda cała stylizacja, a także, jaką biżuterię mamy do dyspozycji. Naszyjnik bursztynowy to niezwykle klasyczny dodatek, który pasuje zarówno na większe wyjścia, jak i na co dzień. Dodaje elegancji i stylowości. Jak zatem nosić biżuterię? Należy ją także dopasować do własnego stylu, fryzury, a nawet nastroju, pamiętając, że we wszystkim należy zachować umiar.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =