Dlaczego korzystanie z waporyzatora jest zdrowsze niż palenie papierosów?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Toczy się gorąca debata na temat najlepszego sposobu na palenie suszu. Niektórzy twierdzą, że vaping to najlepsza rzecz, która kiedykolwiek przydarzyła się palaczom. Inni preferują bongo lub osławione memami wiadro lub twierdzą, że nie można pokonać prostoty i siły rytuału zwijania staromodnego jointa.

Czy vaping jest bezpieczniejszy od palenia? Tak. Bazując na tym, co dotychczas wiedzą eksperci, uważają, że e-papierosy są bezpieczniejsze od palenia. Vaping nie wiąże się z żadnym poważnym zagrożeniem dla zdrowia, natomiast palenie wiąże się z dużą liczbą bardzo poważnych zagrożeń dla zdrowia zarówno palacza jak i innych osób z jego otoczenia. Tak więc przejście z tradycyjnego tytoniu na palenie suszu za pomocą vaporizera może znacznie zmniejszyć te poważne zagrożenia dla zdrowia. Vaporizery dzielą się na stacjonarne i przenośne, starannie wyselekcjonowane modele możesz sprawdzić pod adresem https://vaporshop.pl/pl/12-vaporizery.

Bibułki, bletki, bletunie

Jeśli jesteś natomiast przywiązany do rytuału skręcania blanta i nie chcesz próbować bezdymnego sposobu inhalowania suszu, a mimo to chciałbyś nieco urozmaicić sobie palenie, mamy dla Ciebie jeszcze jedną opcję – a mowa tu o bletkach smakowych. Arbuz, cola, truskawka czy jagoda podkręcą smak suszu i zapewnią Ci nowe, przyjemne doznania. Podobnie jak w przypadku zwykłych bibułek, bletki smakowe występują w różnych kształtach, rozmiarach i grubościach. Oznacza to, że wybierając odpowiedni smak, możesz również dostosować swoje doznania związane z skręcaniem i paleniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pakiet Office – przydatny nie tylko w biurach
Pakiet Office – przydatny nie tylko w biurach
Praca w biurze stoi w dzisiejszych czasach na równi z tą fizyczną, jeśli chodzi o stopień trudności. Nie chodzi tu […]
Jak spędzić niedzielne popołudnie z rodziną?
Jak spędzić niedzielne popołudnie z rodziną?
Wolny weekend, urodziny lub majówka to doskonałe momenty na to, by zaprosić rodzinę i przyjaciół na imprezę w ogrodzie. Świetnym […]
Na jaki typ głośników się zdecydować do swojego kina domowego?
Na jaki typ głośników się zdecydować do swojego kina domowego?
Posiadanie kina domowego we własnym domu daje możliwość oglądania filmów oraz seriali w komfortowych warunkach. Niezwykle istotnym elementem takiego zestawu […]