Dlaczego korzystanie z waporyzatora jest zdrowsze niż palenie papierosów?

Toczy się gorąca debata na temat najlepszego sposobu na palenie suszu. Niektórzy twierdzą, że vaping to najlepsza rzecz, która kiedykolwiek przydarzyła się palaczom. Inni preferują bongo lub osławione memami wiadro lub twierdzą, że nie można pokonać prostoty i siły rytuału zwijania staromodnego jointa.

Czy vaping jest bezpieczniejszy od palenia? Tak. Bazując na tym, co dotychczas wiedzą eksperci, uważają, że e-papierosy są bezpieczniejsze od palenia. Vaping nie wiąże się z żadnym poważnym zagrożeniem dla zdrowia, natomiast palenie wiąże się z dużą liczbą bardzo poważnych zagrożeń dla zdrowia zarówno palacza jak i innych osób z jego otoczenia. Tak więc przejście z tradycyjnego tytoniu na palenie suszu za pomocą vaporizera może znacznie zmniejszyć te poważne zagrożenia dla zdrowia. Vaporizery dzielą się na stacjonarne i przenośne, starannie wyselekcjonowane modele możesz sprawdzić pod adresem https://vaporshop.pl/pl/12-vaporizery.

Bibułki, bletki, bletunie

Jeśli jesteś natomiast przywiązany do rytuału skręcania blanta i nie chcesz próbować bezdymnego sposobu inhalowania suszu, a mimo to chciałbyś nieco urozmaicić sobie palenie, mamy dla Ciebie jeszcze jedną opcję – a mowa tu o bletkach smakowych. Arbuz, cola, truskawka czy jagoda podkręcą smak suszu i zapewnią Ci nowe, przyjemne doznania. Podobnie jak w przypadku zwykłych bibułek, bletki smakowe występują w różnych kształtach, rozmiarach i grubościach. Oznacza to, że wybierając odpowiedni smak, możesz również dostosować swoje doznania związane z skręcaniem i paleniem.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 4 =