Czym zajmuje się kancelaria prawno-finansowa?

W wielu wypadkach klienci szukają pomocy w sprawach dotyczących różnych zagadnień. Zwykła kancelaria adwokacka nie ma możliwości rozszerzenia zakresu pomocy. Pełną ochronę interesów prawnych i finansowych zleceniodawcy dają podmioty takie jak kancelaria prawno-finansowa. Ma to duże znaczenie przy prowadzeniu spraw o oddłużanie osób fizycznych.

Dzięki doświadczeniu kancelarii mogą być zaoferowane różne narzędzia ułatwiające spłatę zobowiązań lub negocjację ich warunków. Wtedy kancelaria występuje w imieniu swojego klienta w dowolnym etapie powstania zadłużenia.

Ochrona prawna osób fizycznych ułatwia rozwiązywanie wielu problemów wynikających z trudnej sytuacji materialnej. Można również ubiegać się o usunięcie szkodliwych wpisów w dokumentach zobowiązania do zapłaty.

Ochrona podmiotów gospodarczych działających w formie spółek

Także firmy mogą korzystać z oferty takich podmiotów. Kancelaria nadzoruje sprzedaż spółek i dzięki swojej renomie uzyskuje lepsze ceny i zmniejszać wielkość ryzyka dla obu stron transakcji kupna-sprzedaży. Również w tym wypadku może ona występować w imieniu spółki, aby przyspieszyć przeprowadzenie procesu tworzenia szczegółów umowy handlowej.

Z pomocą prawników specjalizujących się w finansach można wykluczyć wystąpienie złych zapisów dotyczących warunków sprzedaży. W skład oferty wchodzi również opieka nad całym procesem sprzedaży spółki do momentu sfinalizowania wszystkich dokumentów i procedur. Dzięki takim działaniom możliwe jest uzyskanie ceny wyższej niż zakładana przez sprzedającego z równoczesnym przekazaniem części działań kancelarii prawnej.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 2 =