Co to jest EMS?

Pośród różnorodnych form aktywności fizycznej EMS cieszy się coraz większym zainteresowaniem u dorosłych. to potężna dawka zdrowia: wzmacnia układ kostno-mięśniowy, pobudzając mięśnie do krótkiej, dwudziestominutowej pracy. Dokładnie tak! 20 minut ćwiczeń tą metodą, wystarczy by zastąpić żmudne i męczące treningi cardio, zachowując wszystkie efekty tradycyjnej siłowni. To ledwie początek korzyści jakie daje systematyczne uprawianie tej aktywności. Trudno o lepszą zachętę? To dopiero początek! EMS trening, to metoda, wywodząca się z fizjoterapii, która polega na elektrostymulacji nawet 8 grup mięśniowych. Podczas treningu mamy okazję idealnie wyrzeźbić ciało, zredukować cellulit oraz zredukować tkankę tłuszczową, które są najczęstszymi bolączkami jeśli chodzi o poczucie mało atrakcyjnej sylwetki.

Jak wygląda trening EMS?

Przystępując do ćwiczeń, ubieramy specjalny kombinezon, do którego przyczepione są elektrody pobudzające nasze mięśnie. Ćwiczymy pod okiem wykwalifikowanego instruktora. W tym wypadku, konsola EMS zastępuje nas sprzęt siłowy. Prąd płynący z elektrod powoduje skurcz mięśni, zmuszając je do pracy. Impulsy celują bardzo precyzyjnie, dzięki czemu docierają do najgłębszych partii mięśni. Popularność EMS sprawia, że odkrywane są coraz to nowsze technologie, jak przykładowo bezprzewodowy trening EMS, od marki https://meonems.pl/. Jest to producent polskiego bezprzewodowego systemu oraz kostiumu. System treningowy opracowany przez polską markę, pozwala na utrzymanie zdrowia, bez mozolnej pracy, bo trening EMS to czysta przyjemność.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =