Praktyczny i atrakcyjny chillroom – jak zadbać o komfort pracowników?

Chillroom to strefa wypoczynku, którą stworzyć możemy zarówno w naszym własnym mieszkaniu, jak i w miejscu pracy. Coraz więcej firm stawia na rozwiązania, które pomóc mają w zmniejszeniu poziomu stresu wśród pracowników. Dlatego też w tak zwanych chillroomach znajdują się przede wszystkim wygodne i komfortowe elementy, jak: obszerne pufy, worki do siedzenia czy kanapy. Warto zaznaczyć, że w takich strefach znaleźć można również produkty, które zachęcić mają do większej kreatywności.

Zadowolony pracownik

Tworząc chillroom istotne jest to, aby stworzyć przestrzeń w zgodzie z tym, czego oczekują sami pracownicy. Warto postawić na wewnętrzną ankietę lub dowiedzieć się, co korzystający z pomieszczenia, chcieliby w jego środku znaleźć. Jednym z nie tylko wygodnych, ale i praktycznych rozwiązań jest piłka fotel. Skonstruowana na wzór klasycznej piłki do gry, tyle że o większych rozmiarach. Kreatywny mebel, który służy odpoczynkowi, a zarazem dba o wysoką estetykę wnętrza.

Jednak jak dotąd największym zainteresowaniem cieszą się wszechstronne worki do siedzenia. Zajmują mało miejsca i umożliwiają odpoczywanie w pozycji pół-leżącej. Klasyczny fotel worek występuje w wielu wersjach kolorystycznych, a także i w różnorodnych kształtach. Warto zwrócić także uwagę na pufy w kształcie zwierząt lub też przypominające swoją formą wybrane figury geometryczne. Wspomniane rozwiązania z pewnością podniosą komfort i atrakcyjność firmowego chillroomu, co wpłynie na większe zainteresowanie nim pośród pracowników.

Idzie Nowe

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście + piętnaście =