Koc – stylowa ozdoba sypialni i praktyczne akcesorium w jednym

Idealny koc musi łączyć ze sobą komfort i wygodę oraz funkcjonalność. Przed zakupem warto zastanowić się, w jaki sposób będzie używany i która cecha będzie najistotniejsza. W kwestii wytrzymałości prym wiodą koce wykonane z polaru, akrylu i mikrofibry. Są nie tylko odporne na uszkodzenia, ale też łatwe w pielęgnacji: nie szkodzi im nawet częste pranie w pralce automatycznej. Ich materiał zachowuje swoją jakość, więc cieszą swoją delikatnością nawet przez lata. Koce wełniane będą potrzebowały więcej uwagi i troski, ale odwdzięczą się niesamowitą miękkością naturalnego materiału.

Nie tylko na drzemki

Koce, takie jak np. ze strony: https://www.moker.eu/koce-c-39_71.html to przede wszystkim idealni towarzysze na krótką drzemkę. Otulenie się mięciutkim materiałem zapewnia ciepło i poczucie bezpieczeństwa, które ułatwią zaśnięcie. Jednak koc może być równie dobrym kompanem podczas zabaw w domu i na świeżym powietrzu. Rozłożenie grubego materiału na podłodze podczas zabawy małych dzieci uchroni je przed siniakami i zimnem nawierzchni, a przede wszystkim zapewni miękkie podłoże. Odseparuje też malucha od kurzu i piasku, który gromadzi się na każdym terenie.

Idealne na wyjazd

Koce piknikowe sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów czy leniwych popołudni w ogródku. Są wykonane z materiału szybkoschnącego, a lekkie zabrudzenia można szybko usunąć mokrą szmatką. Ich waga jest bardzo mała, dlatego nie sprawią problemu podczas transportu czy przenoszenia i świetnie nadadzą się na plażę. Pomimo tego są bardzo ciepłe i sprawdzą się jako lekka kołdra nawet przy wyjazdach pod namiot.  

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 4 =