5 pomysłów na modny salon

Jeżeli interesuje Cię 5 łatwych i szybkich sposobów na modny salon, zapoznaj się z poniższymi propozycjami:

1. Duża przestrzeń
Modny i nowoczesny salon, to przede wszystkim taki, w którym czuć swobodę, a także otwartą przestrzeń. Dlatego jednym z pomysłów na stworzenie takiego salonu, jest wyburzenie ścian pomiędzy salonem, a jadalnią lub kuchnią. Innym sposobem jest zastosowanie sztuczek wizualnych tj. jasnych kolorów lub fototapet, dzięki którym salon będzie wydawać się znacznie większy.

2. Modny stolik RTV
Chyba w każdym domu mamy telewizor i sprzęt elektroniczny, który jest z nim ściśle powiązany. Dlatego właśnie powinniśmy skupić się na zakupie nowoczesnego i modnego stolika RTV. Dzięki niemu nasz sprzęt RTV rzeczywiście zostanie zaprezentowany w niebanalny i jednocześnie elegancki sposób.

3. Lustro w białej ramie
Jest to nie tylko elegancki dodatek, ale również sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Biała rama idealnie będzie prezentować się szczególnie w skandynawskich wnętrzach. Natomiast duża tafla będzie odbijać przestrzeń, przez co salon będzie sprawiał wrażenie jeszcze większego. Sprawdź przykładową ofertę: lustro w białej ramie.

4. Dywan ze sznurka bawełnianego
Modnym, a zarazem bardzo przytulnym dodatkiem jest dywan wykonany ze sznurka bawełnianego. Mając pewne zdolności manualne można wykonać go we własnym zakresie. Jego kolorystyka oczywiście powinna być dopasowana do całego wnętrza, dzięki czemu podkreśli on całą stylizację.

5. Minimalizm
Zachowując w każdym aspekcie zasadę minimalizmu, mamy największe szanse na to, żeby faktycznie uzyskać prawdziwie modny salon. Możemy się o tym przekonać decydując się na usunięcie wielu zbędnych ozdób, które robią niepotrzebne zamieszanie. Lepiej zdecydować się na kilka prostych dekoracji, zamiast na dziesiątki drobiazgów mocno przytłaczających pomieszczenie.

Idzie Nowe

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 3 =