Kiedy zdecydować się na zakup łóżka chowanego?

Meble wielofunkcyjne od wielu już lat cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów sklepów meblarskich. Dzięki nim można bowiem zaoszczędzić mnóstwo miejsca, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku niedużych mieszkań i mikroapartamentów. Jedna z najbardziej pomysłowych konstrukcji to łóżko chowane w ścianie albo szafie. Dużą jego zaletą jest szybkie i bezproblemowe rozkładanie.

Idealne rozwiązanie do kawalerek i nie tylko

Łóżko z funkcją całkowitego chowania w szafie lub ścianie to optymalny wybór szczególnie dla właścicieli małych kawalerek o powierzchni do 30 m2 oraz mikroapartamentów, czyli niewielkich, nowoczesnych lokali mieszkalnych zlokalizowanych zazwyczaj w centrum dużych miast. Jest to również dobra opcja dla osób, które uwielbiają funkcjonalne rozwiązania albo mają duży problem z ustawieniem mebli wolnostojących. Udogodnieniem jest to, że taka konstrukcja pozwala perfekcyjnie zorganizować przestrzeń w sypialni, będąc przy tym świetnym kamuflażem dla całego posłania. Jeśli interesują nas łóżka chowane ceny tych produktów rozpoczynają się od pułapu 1900-2000 zł.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − dwanaście =