Wesele w stylu brytyjskim

Organizacja wesela wymaga poświęcenia wielu godzin i energii. Kluczowe znaczenie ma wybór określonej stylistyki i dopasowanie na tej podstawie odpowiednich strojów oraz dekoracji, bo pozwala to uzyskać harmonijną całość. W ostatnim czasie sporym powodzeniem cieszą się zwłaszcza uroczystości w stylu brytyjskim. Ich charakterystyczną cechą jest to, że są bardzo wytworne i odbywają się zazwyczaj plenerze. 

Doskonały sposób na niezapomniane wydarzenie

Wesele w stylu brytyjskim warto zorganizować w ogrodzie, ustawiając w nim duże i białe namioty, które osłonią zaproszonych gości przed ewentualnym deszczem. Jeśli chodzi o dekoracje, to nie może zabraknąć zwłaszcza żywych kwiatów w postaci efektownych girlandów oraz bukietów. Inne niezbędne elementy to m.in. gustowne wstążki, lampiony, różnokolorowe balony i ozdoby z papieru. Od Państwa Młodych wymaga się właściwego stroju i dodatków. W przypadku kobiety jest to klasyczna suknia w kolorze białym z falbankami lub koronką, a także stylowa ozdoba do włosów – do wyboru mamy toczki fascynatory, woalki, opaski i tiary. Z kolei w przypadku Panów zaleca się założenie dwurzędowego garnituru albo fraka.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + pięć =