Atrakcje na weselu

Wesele to moment stresu dla pary młodej. Często martwią się, zadając sobie wiele pytań :” Czy wszystko wyjdzie tak jak sobie zaplanowaliśmy?”, ” Czy goście będą zadowoleni?”. Dwudniowa lub jednodniowa zabawa poprzedzona jest licznymi przygotowaniami i planowaniem zabawy.

Projekt wesela jest coraz częściej zmieniany i wzbogacany wieloma urozmaiceniami, przez co weselna zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i zapada w pamięć na dłużej.

 

Słodkie dekoracje i nie tylko…

Wesele to nie tylko huczna zabawa przy dźwiękach muzyki granej na żywo, smaczne jedzenie, ale coraz częściej wiele atrakcji towarzyszących. Mało popularne, ale bardzo efektowne jest puszczanie baniek mydlanych, np. podczas pierwszego tańca. Efekt bardzo wzbogaci fotografie ślubne i nadaje przyjęciu romantyczny, czarodziejski klimat. Częściej spotykaną atrakcją jest organizowanie karaoke, które dostarcza wspaniałej zabawy i wiele śmiechu. Goście śpiewają znane przeboje w rytm oklasków pozostałych słuchaczy. Nierozerwalną częścią każdej imprezy weselnej są konkursy organizowane najczęściej przez wynajętą grupę muzyczną i angażująca zgromadzonych gości.

 

Zróbmy sobie pamiątkowe zdjęcie

Obecność fotografa na weselu nikogo nie dziwi, ale nowością są fotobudki, w których goście mogą zrobić samodzielną sesję zdjęciową ze śmiesznymi dodatkami. W asortymencie budki zdjęciowej są tabliczki z zabawną treścią, dodatki w postaci kapeluszy oraz włosów i wąsów. Pozowanie do takich zdjęć zachęci wszystkich, pozostawiając przy tym pamiątkę w postaci fotografii.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 10 =