Szafa kapsułowa – na czym to polega?

Szafa kapsułowa to niewielka kolekcja ubrań, które można łączyć na wiele różnych sposobów, aby stworzyć różnorodne stroje. Chodzi o to, aby zachować minimalizm i jednocześnie mieć wystarczająco dużo opcji, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów – tak aby nie znudzić się swoją garderobą.

Kapsułowe szafy są zwykle zorganizowane według sezonów lub miesięcy, i mają być przede wszystkim funkcjonalne. Muszą zawierać wszystko, czego potrzebujesz, byś zawsze miał to w zasięgu ręki.

Jakie ubrania znajdą się w szafie kapsułowej?

Szafa kapsułowa składa się z maksymalnie 10-15 sztuk ubrań i powinna zawierać zarówno bazowe elementy, jak również kilka strojów na specjalne okoliczności. Możesz zmieniać swój wygląd, łącząc różne części garderoby lub zestawiając ze sobą różne rzeczy z różnych sezonów.

Zadbaj o to, by wszystkie elementy znajdujące się w Twojej szafie były wykonane z wysokiej jakości materiałów przez najlepsze marki takie jak: https://viadellaspiga.pl/projektanci/chiara-ferragni, dzięki temu będziesz mieć pewność, że ubrania nie zniszczą się przez lata.

Kluczem do stworzenia udanej szafy kapsułowej jest wybór uniwersalnych elementów, które kochasz i w których czujesz się świetnie. Jeśli nie jesteś przekonana do tego, co jest w Twojej szafie, to trudno będzie Ci nosić takie ubrania przez dłuższy czas. Skończy się na tym, że będziesz spędzać więcej czasu przed szafą, zastanawiając się, co założyć, a ostatecznie i tak nie będziesz zadowolona z rezultatów.

 

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 6 =