Stomatologia estetyczna – jakie zabiegi obejmuje

Większość z nas marzy o nienagannym, śnieżnobiałym uśmiechu. Niestety niewiele osób zostało nim naturalnie obdarzonych. Na przeciw tego typu oczekiwaniom wychodzi  stomatologia estetyczna, która oferuje szeroki wybór zabiegów mających na celu poprawić kształt, wygląd, jak i kolor naturalnych zębów. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań dentysta przeprowadza wywiad z pacjentem, ocenia wygląd zgryzu, a następnie proponuje najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Ta dziedzina stomatologii przeznaczona jest dla pacjentów, którzy pragną poprawić wygląd swojego uzębienia.

Jak zapewnić sobie hollywoodzki uśmiech?

Dostępnych jest wiele zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, które mają na celu poprawę koloru i kształtu zębów. Wśród nich najpopularniejsze są takie jak: wybielanie, piaskowanie czy licówki. Pierwsza metoda wykonywana jest za pomocą nowoczesnej lampy Beyond. Ofertę taką będzie można sprawdzić choćby na następującej witrynie internetowej: https://dentalpark.pl/wybielanie-zebow/. W trakcie zabiegu nakładany jest na zęby preparat podświetlany później za pomocą specjalnej lampy. Pozostałe usługi z zakresu stomatologii estetycznej to: wypełnienia kompozytowe oraz korony i mosty cechujące się wysoką estetyką i trwałością.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =