Na czym polega trening z elektrostymulacją mięśni i co może dopomóc w osiągnięciu jak najlepszych efektów?

Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Oprócz tradycyjnych metod takich jak bieganie czy trening siłowy obecnie możemy znaleźć również nowoczesne rodzaje ćwiczeń. Tutaj dobrym przykładem jest EMS. Ten typ treningu stanowi połączenie stymulacji elektrycznej z mało obciążającymi ruchami. 

Profesjonalna pomoc

Już od dawna wiadomo, że pobudzanie tkanek mięśniowych za pomocą prądu elektrycznego, ma wiele dobrych skutków. Początkowo tę metodę wykorzystywano jedynie do leczenia urazów. Z czasem jednak zauważono, że impulsy wysyłane do mięśni podczas aktywności, pomagają w odpowiednim zaangażowaniu ciała do treningu. W ten sposób powstał trening EMS, który wykonujemy w specjalnym kombinezonie. Podłączone do niego elektrody symulują działanie naszego układu nerwowego, pobudzając tkanki do jeszcze intensywniejszej pracy. Tym samym możemy osiągnąć kilkukrotnie lepsze efekty niż podczas zwykłego treningu. Żeby jednak rezultaty były w pełni zgodne z naszymi oczekiwaniami, warto skorzystać z fachowego wsparcia. Jeśli zatem potrzebny jest nam wykwalifikowany trener personalny Sosnowiec, to idealna lokalizacja, aby skorzystać z jego profesjonalnych usług. W tym mieście znajdziemy specjalistów, z których pomocą trening EMS będzie naprawdę skuteczny.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 11 =