Nowoczesne lampy w Twoim domu

Jak poprzez odpowiednio dobrane oświetlenie zmienić charakter wnętrza i dodać mu nowoczesnego wyrazu? Okazuje się, że aby uczynić mieszkanie bardziej nowoczesnym, wcale nie musisz wymieniać wszystkich mebli ani szukać projektanta, który wymyśli dla Ciebie jakąś niesamowitą aranżację. Wystarczy dobry pomysł na oświetlenie i przy pomocy jednej lampy można zmienić cały ton pomieszczenia!

Wiszące lampy z nutką indutsrialnych klimatów

Odkąd na rynku pojawiły się lampy nawiązujące nieco do klimatów industrialnych, łaczących przemysłowe inspiracje z nowoczesnymi potrzebami wnętrz – pomysły na oświetlenie wystrzeliły z prawdziwą pompą. I wcale nie chodzi tu o drogie, skomplikowane w wykonaniu lampy, ale o prostotę, jaką można uzyskać łącząc oświetlenie ze specjalnymi, dekoracyjnymi kablami w oplocie.  Takie kolorowe kable jak tutaj https://lampalampa.pl/k/akcesoria/kable-w-oplocie/,  w zestawieniu z dekoracyjnymi żarówkami okazały się idealnym pomysłem na nowoczesne, nieszablonowe oświetlenie mieszkania.

Nowatorski design w mieszkaniu

Warto zwrócić uwagę, jak zwykła wisząca lampa może się zmienić gdy dodamy do niej odpowiednie, dekoracyjne kable w oplocie. Taki drobny akcent ozdobny odświeża charakter światła w domu i sprawia, że możemy je zmieniać w zależności od okazji. Stonowane, ciemne kable w oplocie poliestrowym – do salon, złote z brokatem – jako urozmaicenie lampy na przyjęcie, z nutką wykończenia bawełnianego: stworzone do przytulnej sypialni.

Nowoczesne lampy nie muszą być drogie. Możesz je wykonać sam, używając żarówki z posiadanej aktualnie lampy i dodając do tego nowatorskie kable w oplocie.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + pięć =