Namioty na każdą okazję – typy i rodzaje

Dziś namiot nie kojarzy się już tylko z wakacjami i z biwakiem w lesie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na coś więcej niż spanie pod gołym niebem. Niezależnie czy trzeba zorganizować imprezę firmową, czy rodzinną, obecne modele namiotów to namioty sprawdzające się na każdą okazję.

Namioty bankietowe

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się śluby organizowane w plenerze. To ciekawa alternatywa, od wesela odbywającego się w wynajętym lokalu, jednak co dla niektórych zaplanowanie takiego przedsięwzięcia może wydawać się skomplikowane i drogie. Nic bardziej mylnego, wynajem namiotów bankietowych, pozwala na organizację wymarzonego wydarzenia niemal w każdej wybranej przez siebie lokalizacji w korzystnych cenach. Projekt postawienia namiotu bankietowego opiera się na wcześniejszym zaplanowaniu ilości gości, ponieważ całą konstrukcję można elastycznie powiększać o kolejne moduły. Na specjalne zamówienie montuje się podłogę oraz klimatyczne oświetlenie. Takie zadaszenia sprawdzą się nie tylko w przypadku uroczystości rodzinnych, ale również w organizacji wszelkiego rodzaju eventów, jubileuszy czy imprez firmowych.

Przestrzeń magazynowa

W przypadku ograniczonego miejsca na magazynowanie oraz tymczasowego zapotrzebowania na przechowanie towaru, idealnym rozwiązaniem są namioty magazynowe. Dostępnym metrażem nie odbiegają niczym od tych tradycyjnych, budowanych, a ich zasadniczą zaletą jest możliwość szybkiej konstrukcji i ulokowanie jej w dowolnym miejscu. Takie namioty swoje zastosowanie bardzo często odnajdują w przypadku organizacji pikników oraz większych eventów sportowych. Warto tutaj wspomnieć również, że jest to o wiele tańszy sposób magazynowania, niż wynajęcie wolnostojącego budynku.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 13 =