Jakie są typy lamp roboczych?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lampy robocze są jak konie robocze świata lamp. Są wytrzymałe, solidne i gotowe do wykonania pracy. Lampy robocze są zazwyczaj używane w warunkach przemysłowych, ale mogą być również używane w domu. Zastosowanie lamp roboczych jest bardzo zróżnicowane, od pomocy w projekcie remontu domu po oświetlenie placu budowy.

Lampy robocze są dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach i poziomach mocy. Do najczęstszych typów lamp roboczych należą:

Przenośne wieże oświetleniowe 

Jeśli potrzebujesz dużo światła na dużym obszarze, to są one dla Ciebie. Te samodzielne jednostki są wyposażone w kółka i uchwyty, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Zazwyczaj mają dwa lub trzy światła na górze, aby zapewnić maksymalne pokrycie.

Reflektory punktowe 

Są podobne do przenośnych wież oświetleniowych pod tym względem, że wykorzystują wiele żarówek do oświetlenia danego obszaru, ale reflektory punktowe zazwyczaj wykorzystują jedną żarówkę, a nie kilka żarówek jak przenośne wieże oświetleniowe. Reflektory są zazwyczaj montowane na słupach lub trójnogach, dzięki czemu można je łatwo przemieszczać w zależności od potrzeb.

Statywy 

Statywy to kolejny rodzaj przenośnego oświetlenia, który wykorzystuje jedną żarówkę lub diodę LED do zapewnienia oświetlenia określonego obszaru lub zadania. Statywy zazwyczaj mają nogi, dzięki czemu można je ustawić prawie wszędzie, gdzie jest to potrzebne w warunkach przemysłowych, takich jak sala operacyjna lub podłoga magazynu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Bezzwrotne palety jednorazowe – kiedy się sprawdzą?
Bezzwrotne palety jednorazowe – kiedy się sprawdzą?
Paleta to podstawowe narzędzie wykorzystywane w logistyce. Sztywna platforma wykonana najczęściej z drewna stanowi równe podłoże przeznaczone do transportu mniejszych […]
Funkcjonalny ogród – jak go zaaranżować?
Funkcjonalny ogród – jak go zaaranżować?
Piękny i zadbany ogród to wizytówka każdego domu. Poza eleganckim wyglądem, warto zadbać także o jego funkcjonalność. Na starcie warto […]
Jakie korzyści można odnieść z treningu z elektrostymulacją mięśni?
Jakie korzyści można odnieść z treningu z elektrostymulacją mięśni?
Elektrostymulacja to metoda, która pozwala trenować mięśnie w sposób elektromechaniczny. Mięśnie są aktywowane przez impulsy elektryczne, które powodują ich skurcz […]