Czy jest możliwy leasing bez BIK i KRD?

Leasing to jednak z najpopularniejszych form finansowania, z której korzystają przedsiębiorcy. Jest tak przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, jest zdecydowanie korzystniejszy w porównaniu z kredytem bankowym. I po drugie, leasing wiąże się ze zdecydowanie mniejszymi formalnościami.

Korzyści wynikające z leasingu

Jednym z powodów, dla którego przedsiębiorcy decydują się na korzystanie z leasingu jest fakt, iż raty leasingowe mogą być w całości zaksięgowane jako suma uzyskania przychodów. Oznacza to, iż leasing daje możliwość obniżenia kosztów podatkowych. Rata leasingu to jednak nie wszystko. W koszty wrzucić można wszystkie wydatki związane z eksploatacją samochodu. Jest to zatem zdecydowanie korzystniejsza opcja w porównaniu z amortyzacją zakupionego auta do firmy. Korzyści wynikających z leasingu samochodu jest znacznie więcej. Można się o tym przekonać na stronie https://ajbfinance.pl/leasing/samochodow-osobowych/.

Warunki i formalności przy leasingu

Leasing jest zdecydowanie łatwiejszą w uzyskaniu formą finansowania w porównaniu z kredytem bankowym. W przypadku kredytu banki często stawiają dość wygórowane warunki. W tym m.in. konieczność posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Dla nowych przedsiębiorstw oznacza to, że uzyskanie kredytu często jest niemożliwe. Inaczej jest w przypadku leasingu. Warto wiedzieć, że choćby to, że możliwy jest leasing bez BIK i KRD. Istotne jest także to, że czas oczekiwania na decyzję o udzieleniu leasingu jest znacznie krótszy niż w przypadku kredytów bankowych.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × pięć =