Co zrobić aby przesyłka nie uległa uszkodzeniu podczas transportu?

Największą obawą kupujących, jak i sprzedających online jest uszkodzenie przesyłki w czasie transportu. W efekcie takiego zdarzenia klient otrzymuje zamówione przedmioty poplamione, połamane lub wygniecione, a przedsiębiorca musi zmagać się z firmą kurierska, której rzadko kiedy udaje się udowodnić winę. Aby zapobiec takim wypadkom, trzeba zadbać o odpowiednie opakowanie przesyłki. Niezależnie od tego, czy nadajemy delikatne szkło, metalowe drobiazgi, kosmetyki, czy też ubrania, najlepiej w roli zabezpieczenia sprawdzają się solidne kartony. Jeśli dodatkowo zabezpieczymy je taśmą lub naklejkami w postaci plomb, uchronimy się także przed próbami kradzieży.

Kartony na zamówienie, czy zakup w sieciówce

Kartonowe pudełka możemy kupić niemalże wszędzie. Znajdziemy je w popularnej sieciówce meblowej, budowlanej, bądź w sklepie papierniczym. Będąc przedsiębiorcą zajmującym się sprzedażą wysyłkową, warto jednak dotrzeć do źródła i u producenta nabyć opakowania kartonowe Poznań oraz jego okolice to prawdziwa mekka wytwórców wytrzymałych pudełek z tektury falistej. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym takich firm możemy zamówić kartony dopasowane do naszych wymagań, opatrzone logo naszej działalności.

Zazwyczaj opłaca się kupować duże ilości pudełek o niestandardowych wymiarach, ponieważ im większe zamówienie, tym mniejsza cena jednostkowa. Opakowania nabyte bezpośrednio od producenta pozbawione są marży, którą narzucają pośrednicy sprzedający tego typu produkty, dlatego jest to najlepsze rozwiązanie dla biznesu.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − dziewięć =