Czego nie może zabraknąć w firmowej łazience?

Łazienki w firmach wieloosobowych to miejsca wymagające wyjątkowego wyposażenia. Ze względu na ciągłe użytkowanie przez większą liczbę pracowników, konieczne jest zastosowanie urządzeń, które pozwolą na utrzymanie higieny. Dodatkowo muszą dawać pewność, że przez długie godziny pracy w łazience nie zabraknie podstawowych artykułów.

Zachowanie higieny w łazience.

Podstawą wyposażenia łazienki firmowej jest dbałość o to, by była jak najbardziej higieniczna dla jej użytkowników. Już podczas wyboru armatury łazienkowej warto zdecydować się na krany z czujnikiem. Umożliwia to pracownikom umycie rąk bez konieczności jej dotykania, co w znacznym stopniu obniża prawdopodobieństwo przenoszenia bakterii. Tę samą zasadę można zastosować w przypadku dozownika na mydło. Bezdotykowe lub wymagające tylko jednego przycisku, pozwalają na pobranie ilości produktu wystarczającej do właściwego doczyszczenia dłoni. 

Urządzanie łazienki wymaga także wyboru odpowiedniej formy suszenia rąk. W ostatnich latach dużą popularnością cieszyły się automatyczne suszarki bezdotykowe, które niestety nie dają całkowitej pewności w kwestii utrzymywania higieny. Dużo pewniejszym rozwiązaniem pozostają ręczniki papierowe, które dzięki swej wysokiej jakości umożliwiają szybkie wysuszenie rąk. Dozownik Tork Reflex pozwala na łatwe i bezpieczne korzystanie z jednorazowych ręczników, niewymagające dodatkowego dotykania obudowy.

Duże i wydajne.

Wyposażenie łazienki w firmie wymaga zapewnienie pracownikom dostępu do potrzebnych artykułów przez cały dzień. Warto zaopatrzyć to pomieszczenie w produkty higieniczne w większych rozmiarach. Duże rolki ręczników papierowych, takie jak zaoferowane na stronie https://www.higiena.net.pl/130050-czysciwo-w-duzej-roli-tork-advanced-420-p,3,9831,7323 dają pewność, że nawet w dużej firmie nie zabraknie ich w trakcie dnia pracy. Większe dozowniki na mydło zapobiegną potrzebie ich częstego uzupełniania, nie tracąc przy tym swoich właściwości.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − dwa =