Co będzie nam potrzebne w długiej podróży?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiedź na to pytanie jest zawsze inna. Zależy od tego, gdzie jedziemy, od celu naszej podróży i od tego, z kim podróżujemy. Są jednak pewne rzeczy, bez których nigdy nie możemy się obejść podczas podróży drogowej:

Woda

Ciało ludzkie składa się w 60% z wody, a dziewczęta są bardziej narażone na odwodnienie podczas długiej jazdy samochodem niż chłopcy, ponieważ wytwarzają więcej wilgoci poprzez pocenie się. Zawsze noś w samochodzie wodę butelkowaną, abyś nie był spragniony i nie zrzędził w drodze!

Przekąski

Jeśli kiedykolwiek stałeś w korku w godzinach szczytu, wiesz jak ważne są przekąski, gdy jesteś uwięziony w samochodzie przez wiele godzin. Spakuj batoniki, skórki owocowe i krakersy, aby je schrupać, gdy będziesz czekać na ponowny ruch lub gdy zatrzymasz się na stacjach benzynowych lub przystankach po drodze.

Mapa

Systemy GPS nie zawsze są niezawodne, więc zawsze warto mieć pod ręką staromodną papierową mapę na wypadek, gdyby bateria w telefonie padła lub zgubiła się po drodze. Pamiętaj również, aby nie polegać wyłącznie na Google Maps, jeśli wygląda na to, że internet z telefonu może się skończyć.

Organizer podróżny

Organizer podróży, to świetny sposób na utrzymanie wszystkich cennych rzeczy zorganizowanych i łatwo dostępnych. Możesz używać jej jako torebki, plecaka lub walizki, aby upewnić się, że nie zgubisz żadnych ważnych dokumentów lub elektroniki podczas podróży. Organizery podróżne są również doskonałym miejscem do przechowywania dokumentów podróży, takich jak paszporty i bilety. Organizatory podróży są dostępne w wielu różnych stylach; możesz wybrać taki, który pasuje do Twoich potrzeb i osobistego stylu.

Ciśnieniomierz samochodowy

To proste urządzenie może zaoszczędzić Ci pieniądze, pomagając zapewnić, że Twoje opony są odpowiednio napompowane. Przyda się również, gdy jedna z opon będzie wymagała uzupełnienia powietrza podczas jazdy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie formy pomocy oferują profesjonalne biura tłumaczeń?
Jakie formy pomocy oferują profesjonalne biura tłumaczeń?
Nieznajomość języka często bywa poważnym utrudnieniem. W większości przypadków można jednak skorzystać z usług, jakie oferuje biuro tłumaczeń  i w […]
Znani producenci biustonoszy
Znani producenci biustonoszy
Dobranie odpowiedniego biustonosza do naszej sylwetki, wbrew pozorom nie jest czynnością prostą. Możemy dokonać zakupu wyłącznie ze względów estetycznych, jednak […]
Jakie produkty stosować do skóry wrażliwej i alergicznej?
Jakie produkty stosować do skóry wrażliwej i alergicznej?
Cera wrażliwa często jest mylona z alergiczną. Reakcje, które w obu przypadkach możemy zaobserwować, są podobne, jednak mają różne źródła. […]