Jak zatuszować szerokie biodra?

Zdarza się, że szerokie biodra znacznie utrudniają wybór odpowiedniej kreacji. Nie zawsze to co podoba nam się w sklepie czy na zdjęciu równie dobrze prezentuje się na nas. Moda xxl nie musi jednak wiązać się z samymi ograniczeniami. Istnieje kilka podstawowych zasad, które bardzo ułatwią wybór i jednocześnie pomogą dobrać stylizację tak, aby wyciągnąć z sylwetki jak najwięcej korzyści. 

To bierz pod uwagę

Kolor – W przypadku szerokich bioder wskazane będą ubrania wykonane z ciemnej tkaniny. Kiedy chcemy ukryć zaokrąglone kształty, wówczas ciemne barwy staną się naszym sprzymierzeńcem. Ciemne kolory optycznie zmniejszają objętość.

Spódnica w kształcie litery A – taki krój idealnie pomoże ukryć wszelkie mankamenty na biodrach i nogach. Najkorzystniej ta wersja prezentuje się w połączeniu z obcisłą górą.

Zrezygnuj z obcisłych ubrań – proste i obcisłe kroje ubrań uwydatniają wszelkie niedoskonałości. Chcąc ukryć szerokie biodra, najlepiej postawić na kroje rozszerzane ku dołowi.

Miękki materiał – delikatne i lejące się tkaniny idealnie sprawdzają się w przypadku szerokich bioder. Delikatny materiał nie przylega do ciała, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapewnia naturalne nieskrępowane ruchy.

Plisowane spódnice – mogą być to plisowane spódnice czy po prostu spodnie ze wzorem w pionowe paski, które nie tylko wyszczuplają biodra i nogi, ale także je wydłużają. 

Idzie Nowe

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − 9 =