InPost – wygodna i sprawa metoda odbioru i wysyłki paczki

W okresie przedświątecznym niezawodność usług kurierskich ma szczególne znaczenie, szczególnie w tym ciężkim roku 2020, kiedy wielu z nas przesyła sobie prezenty zamiast pojechać w odwiedziny. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się usługi InPost, a więc metoda nadawania i odbierania paczek za pomocą paczkomatów, rzadziej z udziałem kuriera. Jak z nich korzystać i czy to jest rozwiązanie dla każdego?

Nadanie paczki o każdej porze dnia i nocy

Niewątpliwą zaletą tego rodzaju rozwiązania jest fakt, że paczkomaty są czynne całą dobę. Możemy z nich skorzystać po pracy, późnym wieczorem lub bardzo wcześnie rano i w przeciwieństwie do przesyłek pocztowych nie jesteśmy ograniczeni godzinami otwarcia. Kurierzy transportujący paczki również działają dzięki temu sprawniej, więc przesyłka z reguły dociera w mniej niż 48h do paczkomatu docelowego, a istnieje także opcja zamówienia dostawy do domu bądź pod inny adres na ustaloną godzinę.

Możliwość śledzenia paczki pozwoli nam też się upewnić, że nasza przesyłka jest w drodze i na pewno dotrze na czas, a na https://fastpost.pl/pomoc/informacja/poradniki/212 znajdziemy dokładny poradnik dotyczący śledzenia przesyłek. Paczkomaty InPost są szczególnie dobrym rozwiązaniem przed świętami, gdy nie chcemy marnować czasu na stanie w kolejkach, a dzięki temu, że takich paczkomatów pojawia się więcej w niemal każdym mieście, w razie zapełnienia jednego automatu kurier ma możliwość przekierowania paczki za zgodą odbierającego do innego najbliższego urządzenia.

Idzie Nowe

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − trzynaście =