Za pomocą jakich środków można zabezpieczyć urządzenie klimatyzacyjne przed usterką czy awarią?

Klimatyzator to powszechnie stosowane urządzenie elektryczne, które może ulec awarii. Niemniej, wielu usterek można uniknąć wykonując jego regularny serwis i przegląd. Warto tym pamiętać, ponieważ w ten sposób można uniknąć kosztownych napraw. Okazuje się także, że wybrane produkty mogą przedłużyć okres trwałości urządzenia. Jednym z nich jest gaz do klimy dostępny w ofercie wybranych producentów.

Lepsza jakość, dłuższa trwałość

Gaz do klimatyzacji to wysokiej jakości zamiennik chłodniczy dla HFC-134a i R-12. Wyróżnia go wysoka jakość, wydajność i korzystna cena. Jego naturalne, w pełni organiczne właściwości usuwają potencjalne ryzyko i niebezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, produkt jest też ekologiczny. Zawartość czynnika chłodniczego nie powoduje zatem zanieczyszczeń ani nie pogłębia globalnego ocieplenia tak jak wiele podobnych produktów. Dodatkową jego zaletą jest bezpieczne użytkowanie, ponieważ przygotowana formuła nie wywiera negatywnego wpływu na kompresor ani pozostałe podzespoły. Czynnik chłodniczy nie wykazuje właściwości żrących ani nie tworzy kwasów w kontakcie z wilgocią. W związku z tym brak toksyczności mieszaniny wypełnia warunki zapisane w Protokole Montrealskim ONZ.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − jeden =