Z jakimi udogodnieniami wiąże się trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni to nowoczesna metoda treningowa, która przynosi wiele korzyści. Jest mniej męcząca i bardziej efektywna od ćwiczeń wykonywanych na siłowni. Dzięki EMS można zbudować masę mięśniową, wyszczuplić sylwetkę, pozbyć się cellulitu czy ujędrnić swoje ciało. Wszystko to jest do osiągnięcia niewielkim wysiłkiem i bez przeciążania organizmu.

Jak przebiega trening z wykorzystaniem EMS?

Metoda wykorzystuje impulsy elektryczne. Są one wysyłane do głębokich warstw włókien mięśniowych poprzez specjalny kombinezon. Intensywność treningu jest dostosowana do potrzeb i możliwości danej osoby. EMS to przede wszystkim wygodna i lekka sesja, która daje wyraźne rezultaty. Podczas treningu wykonuje się proste ćwiczenia fizyczne, które nie obciążają stawów i kości. Dzięki temu można trenować bez obaw o kontuzje. Impulsy elektryczne wysyłane przez kombinezon pobudzają metabolizm i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. W trakcie takiej jednej sesji EMS, którą można odbyć np. u takiego przedstawiciela na rynku jak https://impulsetraining.pl/trening-ems/ można spalić nawet 1200 kcal. Elektrostymulacja jest świetnym wyborem dla osób, narzekających na brak czasu. Już 30 minut ćwiczeń dwa razy w tygodniu przynosi rezultaty porównywalne z długimi sesjami na siłowni.

Trening z wykorzystanie elektrostymulacji mięśni to innowacyjny i prosty sposób na odchudzanie i modelowanie własnej sylwetki. Nie wymaga on dużego nakładu czasu, więc jest idealny nawet dla osób zapracowanych. To bezpieczna metoda, z której można korzystać bez względu na wiek. Lekkie i krótkie sesje przynoszą zadowalające rezultaty.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + osiemnaście =