Wianek ślubny na głowę – czy warto?

Kiedy przychodzi do planowania ślubu, jest tak wiele decyzji do podjęcia. Jednym z najtrudniejszych wyborów jest to, czy wydać pieniądze na wyszukany wianek na głowę.

Wianki ślubne są pięknym akcentem, który doda elegancji w dniu ślubu. Są one również stosunkowo łatwe do wykonania i mogą być wykonane z dużym wyprzedzeniem przed wielkim dniem.

Jak wygląda?

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę rozważając wianek na głowę jest jego wygląd. Tradycyjny wianek na głowę wykonany jest z kwiatów, liści i zieleni nawleczonych na drut lub wstążkę (jak ten). Może on zwisać w dół przez ramiona lub wokół szyi, w zależności od tego, jak bardzo chcesz go pokazać na zdjęciach. Niektóre Panny Młode decydują się na noszenie włosów rozpuszczonych, aby ich twarz nie była zasłonięta przez kwiaty – nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, ale jeśli martwisz się, że makijaż lub fryzura mogą zostać zepsute przez noszenie stroika, to może to być dobra opcja!

Jak się czują?

Jeśli masz długie włosy, to noszenie nakrycia głowy może nie być dla Ciebie wygodne – zwłaszcza jeśli jest ono ciężkie lub nieporęczne! Zależy to również od tego, ile czasu chcesz poświęcić na stylizację włosów przed rozpoczęciem ceremonii.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =