Najmodniejsze kolory sukienek weselnych

W wyborze sukienki na przyjęcie weselne bardzo dużą rolę powinien odgrywać kolor. Wynika to z faktu, że nieodpowiednio dopasowany będzie z pewnością akcentował mankamenty urody, natomiast ten właściwy doskonale podkreśli jej atuty. Najbardziej powszechne są oczywiście kreacje kremowe oraz pastelowe, dostępne w licznych sklepach odzieżowych – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Wpisują się one bowiem w trendy obowiązujące w tym sezonie.

Czasami warto wyróżnić się w tłumie

Najmodniejszym kolorem sukienki weselnej jest obecnie pastelowa żółć, błękit oraz róż. Wszystkie te barwy dodają stylizacji uroku i dziewczęcego wdzięku, a jednocześnie są wystarczająco eleganckie. Dużą popularnością cieszą się również kreacje w bardziej wyrazistych kolorach, w tym zwłaszcza czerwone oraz fuksjowe (delikatnie purpurowe). Są one jednak przeznaczone głównie dla starszych kobiet. Najodważniejsze panie mogą natomiast z powodzeniem postawić na małą czarną przełamaną oryginalnymi dodatkami. Jeśli chodzi o butelkową zieleń sukienki w tym odcieniu również idealnie nadają się na wesele.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =