Najlepsze stoki narciarskie w Europie

Włoskie ośrodki narciarskie

Narciarstwo cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. W poszukiwaniu najlepszych stoków narciarskich warto udać się do Włoch. Livigno to jeden z największych i najpopularniejszych ośrodków przeznaczonych dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Do dyspozycji narciarzy jest około 110 km tras oraz 30 wyciągów. W poszukiwaniu malowniczych i bezpiecznych tras warto także udać się do Val di Sole. To ośrodek narciarski w Dolomitach znany z doskonałej infrastruktury i świetnej bazy noclegowej. Osoby, które wybierają się na narty wraz z dziećmi, mogą udać się do ośrodka o nazwie Ski Area Carezza wyróżniającego się długimi trasami o łagodnym nachyleniu.

Polecane kurorty w Austrii i Szwajcarii

Miłośnicy narciarstwa odnajdą ciekawe trasy również w Austrii oraz Szwajcarii. Jednym z najchętniej odwiedzanych austriackich ośrodków narciarskich jest Zilertal Arena. Narciarze mogą szusować po świetnie przygotowanych trasach, których łączna długość wynosi 143 km. Ogromną zaletą tego ośrodka narciarskiego są malownicze, zapierające dech w piersiach widoki. W Austrii warto również odwiedzić ogromny kurort SkiWelt przeznaczony zarówno dla osób indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi. Osoby, które szukają najlepszych stoków, powinny zdecydować się na narty w Szwajcarii. Godny polecenia jest szczególnie największy na świecie region narciarski Les Portes du Soleil. Narciarze mogą korzystać z 650 km tras przebiegających przez terytorium Szwajcarii i Francji. Zlokalizowany na południe od Jeziora genewskiego kurort z pewnością zachwyci wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =