Makijaż na co dzień – jakich kosmetyków warto używać?

Codzienny makijaż powinien być szybki i lekki. Głównym celem takiego zabiegu jest świeży, wypoczęty wygląd, rozjaśniona cera oraz pokrycie ewentualnych niedoskonałości. Dlatego nie powinnyśmy używać zbyt wielu kosmetyków, a o konturowaniu i starannym wyrysowywaniu brwi najlepiej zapomnieć na zawsze. Promowane przez influencerki techniki makijażowe być może są spektakularne, ale lepiej postawić na naturalność oraz podkreślenie walorów swojej urody, zamiast co rano rzeźbić wyidealizowany wizerunek dziewczyny z portalu społecznościowego. Makijaż do pracy czy też do szkoły nie powinien nam zająć więcej niż 10 minut – tyle wystarczy, by być piękną.

Make-up w kilku prostych krokach

Świeża twarz to przede wszystkim nawilżenie, dlatego dobrze wybrać nawilżający krem pod makijaż. Doskonałym wyjściem z sytuacji jest również krem BB lub CC. Szczególnie latem nie jest nam potrzebne mocne krycie fluidu, dlatego te produkty sprawdzą się znacznie lepiej. By zamaskować niedoskonałości, wybierzmy rozświetlający korektor i nałóżmy go punktowo na wypryski, nad górną wargą, pod oczy oraz między brwiami. Roztarte kosmetyki utrwalmy transparentnym pudrem. Na policzki możemy nałożyć róż – to ożywi nieco twarz. Do tego wystarczy jasny cień na powieki, tusz do rzęs i delikatny błyszczyk. Tak pomalowane możemy ruszać na podbój świata, jednak pamiętajmy, by zawsze stawiać na dobre jakościowo produkty, które kupimy np. pod adresem internetowym https://biutinail.pl/. Tylko takie preparaty prawidłowo zadbają o naszą skórę i pozwolą na otrzymanie świetnych, naturalnych rezultatów każdego dnia.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =