Koszula flanelowa – jak wybrać najlepszą?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koszula flanelowa to casualowa, wygodna i ciepła koszula. Wykonana jest z mocnej tkaniny i ma wzór w kratkę. Jest to popularny element odzieży dla mężczyzn i kobiet. Koszula flanelowa może być noszona zimą lub latem, w zależności od grubości materiału. Dobrze wygląda z dżinsami, spodniami i szortami.

Koszula flanelowa męska jest dostępna w różnych kolorach i wzorach, więc możesz wybrać taką, która pasuje do Twojej osobowości i stylu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie koszuli flanelowej?

Jeśli kupujesz nową koszulę flanelową lub wymieniasz starą, powinieneś wziąć pod uwagę kilka rzeczy:

Długość rękawów

Musisz sprawdzić, czy rękawy są wystarczająco długie, aby zakryć nadgarstki, nie odsłaniając zbyt wiele skóry, gdy pochylasz się do przodu lub podnosisz ręce powyżej poziomu ramion. Jeśli są zbyt krótkie, to będziesz musiał podwijać rękawy za każdym razem, gdy go nosisz, co może zrujnować jego wygląd, jak również sprawić, że będzie niewygodny do noszenia w czasie.

Rozmiar kołnierza

kołnierz nie powinien być zbyt luźny ani zbyt ciasny, ponieważ obie te sytuacje utrudnią Ci wygodne noszenie go na szyi. Kołnierzyk powinien ściśle przylegać do szyi, ale nie powinien być tak ciasny, aby był niewygodny. Jeśli kołnierzyk jest zbyt luźny lub zbyt ciasny, być może trzeba będzie poszukać innej koszuli z innym rozmiarem kołnierzyka.

Materiał

Materiał, z którego wykonana jest koszula musi być wygodny w kontakcie ze skórą, a także odporny na plamy i zagniecenia. Powinien również dobrze oddychać, abyś nie musiał się martwić o przegrzanie podczas całodziennego noszenia. Materiał powinien być na tyle mocny, aby przetrwać wiele prań, a także sporadyczną wycieczkę przez suszarkę bez rozpadania się. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kilka powodów, dlaczego Twoja firma potrzebuje aplikacji mobilnej
Kilka powodów, dlaczego Twoja firma potrzebuje aplikacji mobilnej
W obecnym świecie coraz częściej zwraca się uwagę na wygodę. Zostaje to maksymalnie wykorzystywane przez firmy, które niezmiennie przeprowadzają ekspansję […]
Militaria – jakie zabawki warto kupić chłopcu?
Militaria – jakie zabawki warto kupić chłopcu?
Militaria wzbudzają duże zainteresowanie nie tylko u małych chłopców, lecz także u dorosłych mężczyzn. Bardzo często zagadnienia dotyczące służb mundurowych […]
Firma sprzątająca po remontach – jakie ma zalety?
Firma sprzątająca po remontach – jakie ma zalety?
Kiedy remontujesz swój dom, ważne jest, abyś posprzątał po odejściu wykonawców. Pomoże to utrzymać twoją nieruchomość bezpieczną i czystą. Jeśli […]