Dlaczego opłaca się zainwestować w stronę internetową z cyrylicą?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnio spotykanym trendem, stały się masowe przyjazdy ludzi z tzw. Wschodu do Polski. Szukają oni lepszego życia, oderwania od wojny bądź też odwiedzają nasz kraj w celach rekreacyjnych. Z myślą o nich, wiele firm decyduje się na tłumaczenia swoich stron na język rosyjski. Dlaczego warto 1zainteresować się akurat tym językiem?

Wschodnia grupa docelowa…

Utarło się sformułowanie jakoby angielski znał każdy. Okazuje się tymczasem, że wschodnie narody (Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy) mają z tym językiem niemały problem. Oferta przetłumaczona na język angielski, nie będzie zatem w żadnym wypadku czytelna. Problem pojawia się już na samym wstępie, gdzie wschodni imigranci wykorzystują do swoich poszukiwań…cyrylicę.

Warto wiedzieć o tym, że bardzo często korzystają również z innej wyszukiwarki. Znalezienie oferty handlowej na terenie naszego kraju, może zatem skutecznie nakłonić ich do zakupu. Należy zwrócić tu również uwagę na popularność tego rozwiązania – tłumaczenie stron www na cyrylicę nadal należą do rzadkości, więc osoby muszą korzystać z tłumacza języka rosyjskiego online.

Duży rynek zbytu

Wschodni rynek wykazuje ogromny potencjał. Z łatwością możemy sobie wyobrazić sytuację, w której ukraińska rodzina przyjeżdża do nas chociażby na wakacje. Poszukiwanie lokum to pierwsza kwestia, którą się zajmuje. Oferta przedstawiona po rosyjsku, może skutecznie zachęcić ją do wyboru. Przede wszystkim bowiem, zostanie w pełni zrozumiana.

W kwestii tłumaczeń, warto korzystać ze sprawdzonych firm. Amatorskie pomysły tego typu, nie przynoszą zamierzonych efektów. Tekst znajdujący się na witrynie internetowej musi być czytelny, zrozumiały a także prosty. Tak, aby jego interpretacja nie pozostawiała żadnych wątpliwości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Cięcie blach laserem. Na czym polega i dlaczego warto?
Cięcie blach laserem. Na czym polega i dlaczego warto?
Cięcie blach za pomocą lasera to coraz powszechniejsza praktyka w zakładach przemysłowych. Nie dość, że jest ona szybsza od tradycyjnych […]
Sposoby leczenia boreliozy
Sposoby leczenia boreliozy
Borelioza to schorzenie przenoszone przede wszystkim przez kleszcze. Wiele osób nie wie nawet, że ma w sobie bakterie tej choroby. […]
Agencja interaktywna pomoże Ci z facebook Ads!
Agencja interaktywna pomoże Ci z facebook Ads!
Internet jest pełen możliwości dla właściciela firmy. Jedną z takich możliwości jest wykorzystanie Facebook Ads. Jednak może to być trudne […]