Dlaczego opłaca się zainwestować w stronę internetową z cyrylicą?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnio spotykanym trendem, stały się masowe przyjazdy ludzi z tzw. Wschodu do Polski. Szukają oni lepszego życia, oderwania od wojny bądź też odwiedzają nasz kraj w celach rekreacyjnych. Z myślą o nich, wiele firm decyduje się na tłumaczenia swoich stron na język rosyjski. Dlaczego warto 1zainteresować się akurat tym językiem?

Wschodnia grupa docelowa…

Utarło się sformułowanie jakoby angielski znał każdy. Okazuje się tymczasem, że wschodnie narody (Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy) mają z tym językiem niemały problem. Oferta przetłumaczona na język angielski, nie będzie zatem w żadnym wypadku czytelna. Problem pojawia się już na samym wstępie, gdzie wschodni imigranci wykorzystują do swoich poszukiwań…cyrylicę.

Warto wiedzieć o tym, że bardzo często korzystają również z innej wyszukiwarki. Znalezienie oferty handlowej na terenie naszego kraju, może zatem skutecznie nakłonić ich do zakupu. Należy zwrócić tu również uwagę na popularność tego rozwiązania – tłumaczenie stron www na cyrylicę nadal należą do rzadkości, więc osoby muszą korzystać z tłumacza języka rosyjskiego online.

Duży rynek zbytu

Wschodni rynek wykazuje ogromny potencjał. Z łatwością możemy sobie wyobrazić sytuację, w której ukraińska rodzina przyjeżdża do nas chociażby na wakacje. Poszukiwanie lokum to pierwsza kwestia, którą się zajmuje. Oferta przedstawiona po rosyjsku, może skutecznie zachęcić ją do wyboru. Przede wszystkim bowiem, zostanie w pełni zrozumiana.

W kwestii tłumaczeń, warto korzystać ze sprawdzonych firm. Amatorskie pomysły tego typu, nie przynoszą zamierzonych efektów. Tekst znajdujący się na witrynie internetowej musi być czytelny, zrozumiały a także prosty. Tak, aby jego interpretacja nie pozostawiała żadnych wątpliwości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
E-commerce – jakie ma zalety?
E-commerce – jakie ma zalety?
E-commerce to świetny sposób na dotarcie do klientów. Jest wygodny, pasuje do ich codziennego życia i pozwala im robić zakupy […]
Wszystko co musimy wiedzieć o cięciu laserem
Wszystko co musimy wiedzieć o cięciu laserem
Cięcie różnych materiałów z wykorzystaniem lasera to jedna z najbardziej nowoczesnych metod obróbki. Znakomicie sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy liczy […]
Jak segregować śmieci?
Jak segregować śmieci?
Segregacja śmieci już od dłuższego czasu uznawana była za dobry nawyk, który pomagał troszczyć się o dobro naszej planety i […]