Dodatkowe elementy nie tylko do biurka – stoliki pomocnicze

Stoliki pomocnicze to kompaktowe meble, które doskonale sprawdzają się zwłaszcza w niewielkich salonach, sypialniach oraz gabinetach. Na rynku znajdziemy egzemplarze wykonane zarówno z naturalnego drewna, jak i metalu czy wysokiej jakości tworzywa sztucznego (ewentualnie z połączenia tych materiałów). Dzięki ograniczonym rozmiarom można je z powodzeniem postawić obok innych, bardziej rozbudowanych konstrukcji. Niezwykle ciekawe modele posiada w swojej ofercie ten sklep internetowy, w którym kupimy również idealnie z nimi kompatybilne biurka: https://hugle.pl/57-biurka.

Meble niezwykle uniwersalne

Większość dostępnych w sklepach stolików pomocniczych posiada wystarczająco obszerny blat, na którym bez problemu położymy lampę stołową, książkę, talerz z posiłkiem czy filiżankę z herbatą. Tego rodzaju konstrukcje mogą zatem pełnić wieloraką funkcję – choćby stolika kawowego, niedużej ławy, podstawki pod pilot do telewizora lub pod laptop, a nawet gazetnika. Tylko od nas zależy, w jaki sposób je wykorzystamy. Godne polecenia są np. stylizowane modele lustrzane o okrągłym kształcie, znakomicie wręcz pasujące do nowoczesnych salonów (np. zaprojektowanych w stylu glamour). Skutecznie wprowadzają one do wnętrza klimat niewymuszonej elegancji i umiarkowanego przepychu. Oto pozostałe warte uwagi stoliki pomocnicze:

  • pod telefon – z kwadratowym blatem i szufladką, osadzone na kabriolowych nóżkachtypu nerka – wyposażone w blat o miękkiej linii i w specyficznym kształcie nerki; zachwycają
  • niebanalnym wzornictwem i wyrazistą kolorystyką
  • futurystyczne – bardzo proste w formie, ale jednocześnie designerskie; doskonałym przykładem jest kwadratowy, pozbawiony nóg stolik wykonany z płyty pilśniowej pokrytej specjalną folią imitującą marmur

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × jeden =