Co pasuje do wnętrz industrialnych?

Loft to wspaniałe miejsce, które niewątpliwie wiąże się z modnym stylem industrialnym wszechobecnym dzisiaj we wszystkich magazynach wnętrzarskich, programach telewizyjnych oraz najmodniejszych wnętrzach restauracji czy innych obiektów użytkowych. To, co przyciąga do nich najbardziej to przede wszystkim nieograniczona przestrzeń, potężne okna oraz przebijający zewsząd minimalizm prezentowany w prostych pomysłach i wyposażeniu.

Lofty, powstałe po zamkniętych fabrykach, wykorzystują dziedzictwo historii w jedynym, niepowtarzalnym stylu. Co pasuje do takich aranżacji, jakie są jej wyznaczniki? Czy każdy sklep meblowy oferuje produkty odpowiadające wyznacznikom industrializmu?

Nowocześnie, z tchnieniem dawnych lat

Wnętrza industrialne to przede wszystkim odpowiednie kolory. Co należy przez to rozumieć? Najlepiej w tego typu wnętrzach sprawdzają się beże, biele i szarości oraz niezwykle efektowna cegła. Nie bez znaczenia jest również wygląd podłogi. Najlepszy efekt można osiągnąć poprzez wybór w tym miejscu betonu lub prawdziwego drewna. Właśnie surowe materiały są doskonałym towarzyszem tego stylu, co uwidacznia się w wyborze mebli czy dodatków.

Skórzana kanapa albo pufy ze skóry w wyrazistym kolorze będą się tutaj pięknie komponować. Do tego metalowa, surowa lampa w geometrycznych kształtach, która nie zasłania, tylko eksponuje żarówkę to prawdziwy strzał w dziesiątkę i wyznacznik stylu industrialnego. Idealne wyposażenie do takiego wnętrza oferuje m.in. sklep meblowy Furnilux. Jeśli mowa o dodatkach, to pasują tu wyłącznie oryginalne, nieoczywiste przedmioty.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × dwa =