Te kolory królują na kobiecych paznokciach

Kolorystyka o każdej porze roku jest zróżnicowana i zmienia się wraz nią moda oraz jej szyk. Jednakże istnieją pewne barwy, które można uznać za uniwersalne – a nawet ponadczasowe. Są one stosowane w zasadzie przez przerwy i podczas każdej okazji.

Kobiecość wyrażona w detalach

W obecnych czasach paznokcie stały się podstawową wizytówką każdej kobiety. Życie nabiera coraz szybszego tempa, a one musiały sprostać wszystkim codziennym wyzwaniom. Najbardziej wyrazistym i nieprzemijającym kolorem jest czerwień. Pasuje ona do wielu strojów a także wydarzeń. Podobnie rzecz dotyczy odcieni nude, typu beże oraz brązów.

Klasyczne stylizacje zawsze były szczerze doceniane. Z tego też względu dużym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju róże oraz fiolety. Stanowią one podstawową gamę kolorystyczną i są w ostatnim czasie często spotykane na kobiecych dłoniach. Występują w najróżniejszej postaci oraz odcieniach na przykład na https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodo. Dość intensywnym kolorem, ale również pożądanym, jest tradycyjna czerń. Dobrze komponuje się ona z różnorodnymi stylizacjami.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × jeden =